2. Verfahren
Verfahren
Titel: Veegwagen
Beschreibung: De gemeente Elburg is voornemens een nieuwe veegwagen te kopen en daarbij tevens de bestaande veegwagen in te ruilen Geen indicatie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34921100 Straßenkehrmaschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel
Beschreibung: Inruilen van gebruikte veegwagen en levering van nieuwe veegwagen Inruilen gebruikte veegwagen en levering van nieuwe veegwagen
Interne Kennung: 1