2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania bazodanowego na potrzeby systemu HIS Zamawiającego ze wsparciem technicznym oraz niezbędnym sprzętem serwerowym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa oprogramowania bazodanowego na potrzeby systemu HIS Zamawiającego ze wsparciem technicznym oraz niezbędnym sprzętem serwerowym, którego wyszczególnienie ilościowe i asortymentowe określono w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej w treści: SWZ). Szczegółowe parametry przedmiotu zamówienia określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest m. in. dostarczyć, zainstalować, wdrożyć, skonfigurować i uruchomić przedmiot zamówienia oraz przeprowadzić instruktaż wskazanych pracowników Zamawiającego.
Interne Kennung: DZP.281.74A.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 72320000 Datenbankdienste, 72611000 Technische Computerunterstützung, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001