738231-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Kompleksowe utrzymanie czystości oraz mycie okien w budynkach Sądu Okręgowego w Sosnowcu oraz Sądu Rejonowego w Czeladzi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowe utrzymanie czystości oraz mycie okien w budynkach Sądu Okręgowego w Sosnowcu oraz Sądu Rejonowego w Czeladzi
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania w budynkach Sądu Okręgowego w Sosnowcu, budynku Sądu Rejonowego w Czeladzi wraz z utrzymaniem czystości na przyległych terenach zewnętrznych oraz usługa mycia stolarki okiennej oraz przeszkleń w budynkach Sądu Okręgowego w Sosnowcu oraz Sądu Rejonowego w Czeladzi . 2. Zakres przedmiotu zamówienia został podzielony na 3 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Część 1 „Kompleksowe utrzymanie w czystości budynków Sądu Okręgowego w Sosnowcu wraz z utrzymaniem czystości na przyległych terenach zewnętrznych” Część 2 „Kompleksowe utrzymanie w czystości budynku Sądu Rejonowego w Czeladzi wraz z utrzymaniem czystości na przyległych terenach zewnętrznych” Część 3 „Usługa mycia stolarki okiennej oraz przeszkleń w budynkach Sądu Okręgowego w Sosnowcu oraz Sądu Rejonowego w Czeladzi” 3. Szczegółowy zakres zamówienia jest określony odpowiednio do części zamówienia w: 3.1. załączniku nr 1.1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia (opz 1) dla części 1 [Usługa sprzątania w SO Sosnowiec] zamówienia, oraz załączniku nr 10.1 - wzór umowy dla części 1; 3.2. załączniku nr 1.2 do SWZ opis przedmiotu zamówienia (opz 2) dla części 2 [Usługa sprzątania w SR Czeladź], oraz załączniku nr 10.2 - wzór umowy dla części 2; 3.3. załączniku nr 1.3 do SWZ opis przedmiotu zamówienia (opz 3) dla części 3 [Usługa kompleksowego mycia okien i przeszkleń] zamówienia, oraz załączniku nr 10.3 - wzór umowy dla części 3.
Interne KennungZP.261.11.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelKompleksowe utrzymanie w czystości budynków Sądu Okręgowego w Sosnowcu wraz z utrzymaniem czystości na przyległych terenach zewnętrznych
Beschreibung3. Szczegółowy zakres zamówienia jest określony odpowiednio do części zamówienia w: 3.1. załączniku nr 1.1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia (opz 1) dla części 1 [Usługa sprzątania w SO Sosnowiec] zamówienia, oraz załączniku nr 10.1 - wzór umowy dla części 1;
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelKompleksowe utrzymanie w czystości budynku Sądu Rejonowego w Czeladzi wraz z utrzymaniem czystości na przyległych terenach zewnętrznych
Beschreibung3. Szczegółowy zakres zamówienia jest określony odpowiednio do części zamówienia w: 3.2. załączniku nr 1.2 do SWZ opis przedmiotu zamówienia (opz 2) dla części 2 [Usługa sprzątania w SR Czeladź], oraz załączniku nr 10.2 - wzór umowy dla części 2;
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelUsługa mycia stolarki okiennej oraz przeszkleń w budynkach Sądu Okręgowego w Sosnowcu oraz Sądu Rejonowego w Czeladzi
Beschreibung3. Szczegółowy zakres zamówienia jest określony odpowiednio do części zamówienia w: 3.3. załączniku nr 1.3 do SWZ opis przedmiotu zamówienia (opz 3) dla części 3 [Usługa kompleksowego mycia okien i przeszkleń] zamówienia, oraz załączniku nr 10.3 - wzór umowy dla części 3.
Interne KennungZadanie nr 3