2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wmo Maatwerkarrangementen 2020 - Openstelling 2023 i.v.m. Tariefswijziging contractjaar 2024
Beschreibung: Voor de volgende onderdelen van de Wmo worden per 11 maart 2024 nieuwe contracten met aanbieders afgesloten: - Huishoudelijke hulp - Sociaal & Persoonlijk functioneren en Zelfzorg & gezondheid (o.a. Beschermd Wonen) - Dagbesteding Nader te bepalen; betreft Open House Procedure
Interne Kennung: 18.243-OCW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Betreft een tussentijdse openstelling van een Open House procedure; dit in verband met tariefswijzigingen. Open House
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Voeren van een huishouden
Beschreibung: Voeren van een Huishouden met de opties Kindzorg en Ondersteuning praktische zaken Nader te bepalen; betreft Open House procedure
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Sociaal & persoonlijk functioneren en Zelfzorg & gezondheid
Beschreibung: Sociaal & Persoonlijk Functioneren, en Zelfzorg & Gezondheid, met de opties Financiële ondersteuning, Bereik- & Beschikbaarheid, Wonen plus, Wonen intensief, Wonen basis, Forfaitaire periode, Jeugdigen, Logeren Nader te bepalen; betreft Open House procedure
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Dagbesteding
Beschreibung: Dagbesteding volwassenen met de optie Jeugdigen Nader te bepalen; betreft Open House procedure
Interne Kennung: 3