73836-2025 - Wettbewerb
Polen – Maschinen und Geräte für Bergbau und Steinbrecharbeiten, Baumaschinen – Dzierżawa kombajnu chodnikowego wraz z urządzeniem podtrzymującym kombajn oraz sterowaniem do drążenia po upadzie dla potrzeb Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Chwałowice na lata 2025-2027 wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDzierżawa kombajnu chodnikowego wraz z urządzeniem podtrzymującym kombajn oraz sterowaniem do drążenia po upadzie dla potrzeb Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Chwałowice na lata 2025-2027 wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy
BeschreibungDzierżawa kombajnu chodnikowego wraz z urządzeniem podtrzymującym kombajn oraz sterowaniem do drążenia po upadzie dla potrzeb Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Chwałowice na lata 2025-2027 wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43000000 Maschinen und Geräte für Bergbau und Steinbrecharbeiten, Baumaschinen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDzierżawa kombajnu chodnikowego wraz z urządzeniem podtrzymującym kombajn oraz sterowaniem do drążenia po upadzie dla potrzeb Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Chwałowice na lata 2025-2027 wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy.
BeschreibungDzierżawa kombajnu chodnikowego wraz z urządzeniem podtrzymującym kombajn oraz sterowaniem do drążenia po upadzie dla potrzeb Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Chwałowice na lata 2025-2027 wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość wydłużenia okresu dzierżawy na zasadach opcji ponad okres dzierżawy określony w SWZ. Wartość opcji wyniesie maksymalnie: 365 dni.