738399-2025 - Ergebnis
Tschechien – Erdgas – Dodávky zemního plynu pro roky 2027 a 2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky zemního plynu pro roky 2027 a 2028
Beschreibung: Dodávky zemního plynu - MO a VO prostřednictvím komoditní burzy ČMKBK
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávky zemního plynu pro roky 2027 a 2028 - maloodběr
Beschreibung: Předmětem 1. části veřejné zakázky je dodávka zemního plynu v režimu maloodběru do 630 MWh v předpokládaném souhrnném množství 223 325 MWh v období od 1. 1. 2027 do 31. 12. 2028.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Dodávky zemního plynu pro roky 2027 a 2028 - velkoodběr
Beschreibung: Předmětem 2. části veřejné zakázky je dodávka zemního plynu v režimu velkoodběru nad 630 MWh v předpokládaném souhrnném množství 151 976 MWh v období od 1. 1. 2027 do 31. 12. 2028.
Interne Kennung: 2