2. Verfahren
Verfahren
Titel: Správa koncových zařízení – UEM
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka systému pro správu koncových zařízení – UEM a jeho implementace vč. poskytnutí užívacích práv k SW poskytnutí souvisejících služeb (vč. proškolení) a veškerého technického a programového vybavení v rozsahu daném technickou specifikací včetně kompletní administrátorské, uživatelské a implementační dokumentace, to vše při naplnění požadavků zákona č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti a o změně souvisejících předpisů, ve znění souvisejících předpisů (dále jen ZKB). Předmět veřejné zakázky zahrnuje rovněž poskytování služeb podpory (maintenance) po dobu 5 let ode dne předání a převzetí zařízení v rámci běžného provozu na úrovni dle přílohy č. 2 SLA obchodních podmínek. Podrobné požadavky zadavatele na dodávku zařízení a další podmínky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: 7792
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72590000 Computer-Fachdienste
5. Los
Los: LOT-0001