2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak scholen Chrono Hardenberg
Beschreibung: Chrono is een scholengroep met 15 locaties, waarvan 8 van deze locaties meegenomen worden in deze aanbesteding voor het schoonmaakonderhoud. Binnen de opdracht valt: - Regulier schoonmaakonderhoud - Periodiek schoonmaakonderhoud - Glasbewassing - Vloerenonderhoud - Levering sanitaire voorzieningen en/of middelen Buiten de opdracht valt: - Reiniging elementen buitenzijde buitenterrein - Reinigen zonnepanelen Zie documenten
Interne Kennung: 2024-SMO2406
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Binnen de opdracht valt: - Regulier schoonmaakonderhoud - Periodiek schoonmaakonderhoud - Glasbewassing - Vloerenonderhoud - Levering sanitaire voorzieningen en/of middelen Buiten de opdracht valt: - Reiniging elementen buitenzijde buitenterrein - Reinigen zonnepanelen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Gelet op de flexibiliteit van schoonmaak in het onderwijs kunnen er scholen worden toegevoegd aan de overeenkomst.