738461-2025 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej wraz z ubezpieczeniami komunikacyjnymi oraz następstw nieszczęśliwych wypadków członków OSP i osób wykonujących prace społecznie użyteczne Grupy Zakupowej Gmin Pleśna, Zakliczyn, Wojnicz, Szczurowa, Koszyce
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUbezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej wraz z ubezpieczeniami komunikacyjnymi oraz następstw nieszczęśliwych wypadków członków OSP i osób wykonujących prace społecznie użyteczne Grupy Zakupowej Gmin Pleśna, Zakliczyn, Wojnicz, Szczurowa, Koszyce
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia podzielony został na następujące części: 1.1. CZĘŚĆ I – Ubezpieczenie mienia oraz odpowiedzialności cywilnej: 1.1.1 Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej tytułem prowadzonej działalności i posiadanego mienia; w tym ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zarządcy drogi; 1.1.2 Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 1.1.3 Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego; 1.1.4 Ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń 1.2. CZĘŚĆ II – Ubezpieczenie komunikacyjne: 1.2.1 Ubezpieczenie obowiązkowe odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu mechanicznego; 1.2.2 Ubezpieczenie auto casco; 1.2.3 Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów; 1.2.4 Ubezpieczenie assistance 1.3. CZĘŚĆ III – Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków OSP oraz osób wykonujących prace społecznie użyteczne: 1.3.1 Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków OSP; 1.3.2 Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków osób wykonujących prace społecznie użyteczne; 1.4 CZĘŚĆ IV - Ubezpieczenie statków powietrznych oraz odpowiedzialności cywilnej operatorów: 1.4.1 ubezpieczenie obowiązkowe OC osób eksploatujących statki powietrzne
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516200 Flugzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ I – Ubezpieczenie mienia oraz odpowiedzialności cywilnej
Beschreibung1.1.1 Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej tytułem prowadzonej działalności i posiadanego mienia; w tym ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zarządcy drogi; 1.1.2 Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 1.1.3 Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego; 1.1.4 Ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak wznowień i opcji
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ II – Ubezpieczenie komunikacyjne
Beschreibung1.2.1 Ubezpieczenie obowiązkowe odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu mechanicznego; 1.2.2 Ubezpieczenie auto casco; 1.2.3 Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów; 1.2.4 Ubezpieczenie assistance
LosLOT-0003
TitelCZĘŚĆ III – Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków OSP oraz osób wykonujących prace społecznie użyteczne
Beschreibung1.3.1 Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków OSP; 1.3.2 Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków osób wykonujących prace społecznie użyteczne;
LosLOT-0004
TitelCZĘŚĆ IV - Ubezpieczenie statków powietrznych oraz odpowiedzialności cywilnej operatorów
Beschreibung1.4.1 ubezpieczenie obowiązkowe OC osób eksploatujących statki powietrzne