2. Verfahren
Verfahren
Titel: KU.241/pn37_2025/JR - Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego z zabudową kontenerową oraz wbudowaniem agregatu prądotwórczego dla MPK Sp. z o.o. we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego z zabudową kontenerową oraz wbudowaniem agregatu prądotwórczego dla MPK Sp. z o.o. we Wrocławiu
Interne Kennung: KU.241/pn37_2025/JR - Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego z zabudową kontenerową oraz wbudowaniem agregatu prądotwórczego dla MPK Sp. z o.o. we Wrocławiu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke, 34144430 Kehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0005
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke, 34144400 Straßeninstandhaltungsfahrzeuge
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy