2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA ICT-applicatie Jeugd en Wmo
Beschreibung: Het doel van de aanbestedende dienst is het sluiten van een overeenkomst voor het leveren, implementeren, hosten, beheren, onderhouden en doorontwikkelen van een (SaaS) ICT-applicatie Jeugd en Wmo. De aanbestedende dienst wenst een overeenkomst aan te gaan met één (1) opdrachtnemer voor de periode van zeven (7) jaar (waarvan 1 jaar implementatie + 6 jaren volledig gebruik van de applicatie) met de optie tot verlenging van maximaal drie (3) keer drie (3) jaar. In de aanbesteding worden plafondbedragen gehanteerd ten behoeve van implementatiekosten en jaarlijkse kosten. Deze zijn opgenomen in het beschrijvend document deel A.
Interne Kennung: 10443/LH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel van de aanbestedende dienst is het sluiten van een overeenkomst voor het leveren, implementeren, hosten, beheren, onderhouden en doorontwikkelen van een (SaaS) ICT-applicatie Jeugd en Wmo.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opties tot verlenging