See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentów Finansowych „Pożyczka Inwestycyjna” oraz „Mała Pożyczka Inwestycyjna” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego (...)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia i zarządzania Instrumentami Finansowymi „Mała Pożyczka Inwestycyjna” oraz „Pożyczka Inwestycyjna”, do których Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, z którego udzielane będą Jednostkowe Pożyczki oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w Istotnych Postanowieniach Umowy (dalej: „Umowa Operacyjna”), które stanowią załącznik nr 2 do SIWZ. Parametry udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Mała Pożyczka Inwestycyjna” stanowiącej załącznik nr [*] do Istotnych Postanowień Umowy oraz „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka Inwestycyjna”, stanowiącej załącznik do Istotnych Postanowień Umowy.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia i zarządzania Instrumentami Finansowymi „Mała Pożyczka Inwestycyjna” oraz „Pożyczka Inwestycyjna”, do których Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, z którego udzielane będą Jednostkowe Pożyczki oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w Istotnych Postanowieniach Umowy (dalej: „Umowa Operacyjna”), które stanowią załącznik nr 2 do SIWZ. Parametry udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Mała Pożyczka Inwestycyjna” stanowiącej załącznik nr [*] do Istotnych Postanowień Umowy oraz „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka Inwestycyjna”, stanowiącej załącznik do Istotnych Postanowień Umowy. Część III – obejmuje świadczenie przez Wykonawcę zadania: wdrożenia i zarządzania instrumentemfinansowym, polegającego w szczególności na utworzeniu instrumentu finansowego „Pożyczka Inwestycyjna”oraz udzieleniu jednostkowych pożyczek inwestycyjnych o parametrach określonych w „Metryce instrumentufinansowego Pożyczka Inwestycyjna” z wkładu Funduszu Funduszy wniesionego do instrumentu finansowegoprzez Zamawiającego w łącznej wysokości 15 000 000 PLN, uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy wwysokości zadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego (nie niższej niż 15 %wartości jednostkowych pożyczek). Co najmniej 25 % przyznanego limitu pożyczki inwestycyjnej powinno byćprzeznaczone na jednostkowe pożyczki w kluczowych obszarach inwestycyjnych określonych w pkt IV ppkt2.1 Załącznika nr 2 do umowy operacyjnej. Co najmniej 40 % limitu pożyczki inwestycyjnej powinno zostaćwypłacone na rzecz ostatecznych odbiorców przed upływem połowy okresu budowy portfela.
Interne Kennung: DZZK/126/DIF/2019 cz. III Aneks nr 2
Art des Auftrags: Dienstleistungen