See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie czynności czwartego poziomu utrzymania przetwornicy trakcyjnej i pomocniczej TR 0870 ( producent Ingeteam ) zgodnie z Dokumentacją Systemu Utrzymania na 5 pojazdach typu 22 WE EN76 nr: 048, 049, 050, 051, 052
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie czynności czwartego poziomu utrzymania przetwornicy trakcyjnej i pomocniczej TR 0870 (producent Ingeteam), zgodnie z Dokumentacją Systemu Utrzymania na 5 pojazdach typu 22WE EN76 nr:048,049,050,051,052. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia, został zawarty we wzorze umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 82548-2025
Interne Kennung: By.240.2957.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak opcji