2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa specjalistycznego pojazdu typu WUKO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego pojazdu typu WUKO, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: 9/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001