See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług gastronomicznych w TAURON Arenie Kraków
Beschreibung: Przedmiotem umowy koncesji jest świadczenie usług gastronomicznych w TAURON Arenie Kraków dla osób odwiedzających obiekt (w tym na terenie zewnętrznym przynależnym do TAURON Areny Kraków). Ponadto w zakres umowy koncesji wejdzie świadczenie usług gastronomicznych dla zamawiającego oraz najem określonych pomieszczeń w obiekcie, niezbędnych w celu realizacji usług. Wynagrodzeniem wykonawcy będzie prawo do wykonywania usług będących przedmiotem umowy, a w przypadku świadczenia usług gastronomicznych dla zamawiającego – zapłata zamawiającego za wykonane usługi. Wykonawca będzie zobowiązany do zapłaty zamawiającemu czynszu najmu za pomieszczenia zajmowane na terenie TAURON Areny Kraków oraz prowizji od sprzedaży na terenie TAURON Areny Kraków. Wykonawcy będzie przyznana wyłączność na świadczenie usług gastronomicznych na terenie TAURON Areny Kraków, z zastrzeżeniem wyjątków opisanych w umowie. Szczegółowy opis przedmiotu umowy koncesji zawiera załącznik 1 do Opisu postępowania – Opis przedmiotu umowy koncesji. Opis przedmiotu umowy koncesji może ulec zmianie w toku postępowania, w szczególności w toku negocjacji z wykonawcami. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamawiający wymaga, aby wykonawca świadczył usługi gastronomiczne w TAURON Arenie Kraków kompleksowo, w całym zakresie wskazanym w Opisie przedmiotu umowy koncesji.
Vorherige Bekanntmachung: 347947-2025
Interne Kennung: ZPZ.261.4.1.2025
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55400000 Servieren von Getränken, 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001