2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování služeb technologické a cloudové infrastruktury
Beschreibung: Předmětem plnění smlouvy jsou služby spojené se správou a údržbou technologií datových center ve dvou lokalitách – DC Na Poříčním právu, DC Sokolovská. Obě centra obsahují vlastní serverovny, prostory pro obsluhu a prostory pro UPS. V uvedených lokalitách jsou vybudována a provozována datová centra MPSV tzv. DDC (Dedikovaná datová centra). MPSV dále provozuje záložní a detašované pracoviště (ODM1 a ODM2) na celém území ČR (typicky jednotlivé lokality krajské pobočky a kontaktní pracoviště Úřadu práce České republiky).
Interne Kennung: VZ 5/2023
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001