738726-2025 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Roboty budowlane termomodernizacyjne i rewitalizacyjne zabytkowego Zespołu Pałacowego Rodziny Scheiblerów Politechniki Łódzkiej zlokalizowanego przy ul. Piotrkowskiej 266/268 w Łodzi w systemie „zaprojektuj i wybuduj”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Roboty budowlane termomodernizacyjne i rewitalizacyjne zabytkowego Zespołu Pałacowego Rodziny Scheiblerów Politechniki Łódzkiej zlokalizowanego przy ul. Piotrkowskiej 266/268 w Łodzi w systemie „zaprojektuj i wybuduj”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: Roboty budowlane termomodernizacyjne i rewitalizacyjne zabytkowego Zespołu Pałacowego Rodziny Scheiblerów Politechniki Łódzkiej zlokalizowanego przy ul. Piotrkowskiej 266/268 w Łodzi w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Przedmiot Zamówienia podzielony jest na 3 (trzy) zadania: Zadanie I: Roboty budowlane mające na celu zwiększenie efektywności energetycznej budynku. Zadanie II: Roboty budowlane rewitalizacyjno – konserwatorskie. Zadanie III: Roboty przy infrastrukturze podziemnej. Opis Przedmiotu zamówienia określają:  Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU) – Załącznik nr A do SWZ;  Wzór Umowy – Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: RAP.903.29.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45410000 Putzarbeiten, 45432000 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, Wandverkleidungs- und Tapezierarbeiten, 45440000 Anstrich- und Verglasungsarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45453100 Sanierungsarbeiten, 45443000 Fassadenarbeiten, 45313000 Installation von Aufzügen und Rolltreppen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Roboty budowlane termomodernizacyjne i rewitalizacyjne zabytkowego Zespołu Pałacowego Rodziny Scheiblerów Politechniki Łódzkiej zlokalizowanego przy ul. Piotrkowskiej 266/268 w Łodzi w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: Roboty budowlane termomodernizacyjne i rewitalizacyjne zabytkowego Zespołu Pałacowego Rodziny Scheiblerów Politechniki Łódzkiej zlokalizowanego przy ul. Piotrkowskiej 266/268 w Łodzi w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Przedmiot Zamówienia podzielony jest na 3 (trzy) zadania: Zadanie I: Roboty budowlane mające na celu zwiększenie efektywności energetycznej budynku. Zadanie II: Roboty budowlane rewitalizacyjno – konserwatorskie. Zadanie III: Roboty przy infrastrukturze podziemnej. Zamawiający zaleca kontakt z potencjalnym ubezpieczycielem w celu powzięcia informacji o możliwości uzyskania polisy ubezpieczeniowej opisanej w §17 Wzoru Umowy – Załączniku nr 8 do SWZ. Termin Realizacji :Zamówienie zostanie zrealizowane maksymalnie w terminie 20 miesięcy od dnia zawarcia umowy, z zastrzeżeniem, iż „Dokumentacja Projektowa” dla Zadania I, Zadania II i Zadania III w terminie 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
Interne Kennung: RAP.903.29.2025.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45100000 Baureifmachung, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45410000 Putzarbeiten, 45432000 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, Wandverkleidungs- und Tapezierarbeiten, 45440000 Anstrich- und Verglasungsarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45453100 Sanierungsarbeiten, 45443000 Fassadenarbeiten, 45313000 Installation von Aufzügen und Rolltreppen