See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remote Access Solution
Beschreibung: Smals lanceert deze leveringenopdracht met het oog op het sluiten van een raamovereenkomst en die verdeeld is in twee percelen. Het eerste perceel betreft de aankoop van een traditioneel Virtual Private Network (VPN), rekening houdend met de technologische evoluties. De aangeboden oplossing dient ‘klassiek VPN’ te bevatten die zal toelaten de huidige manier van werken te laten verderzetten met daarnaast of erin geïntegreerd een ZT. In het tweede perceel wordt een out-of-band netwerk gevraagd wordt (naast het hoofdnetwerk) opdat de managementconsoles van verschillende applicaties bereikbaar blijven ingeval van rampscenario’s.
Interne Kennung: Smals-BB-001.033/2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Remote Access Solution - Lot 1
Beschreibung: Smals lanceert deze leveringenopdracht met het oog op het sluiten van een raamovereenkomst en die verdeeld is in twee percelen. Het eerste perceel betreft de aankoop van een traditioneel Virtual Private Network (VPN), rekening houdend met de technologische evoluties. De aangeboden oplossing dient ‘klassiek VPN’ te bevatten die zal toelaten de huidige manier van werken te laten verderzetten met daarnaast of erin geïntegreerd een ZT.
Interne Kennung: Remote Access Solution - Lot 1
Los: LOT-0002
Titel: Remote Access Solution - Lot 2
Beschreibung: In het tweede perceel wordt een out-of-band netwerk gevraagd wordt (naast het hoofdnetwerk) opdat de managementconsoles van verschillende applicaties bereikbaar blijven ingeval van rampscenario’s.
Interne Kennung: Remote Access Solution - Lot 2