738732-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa 1 sztuki lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego (typu pickup) dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 1 sztuki lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego (typu pickup) dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie
BeschreibungDostawa 1 sztuki lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego (typu pickup) dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. Dokument ten stanowi integralną część niniejszej SWZ.
Interne KennungMT.2370.7.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZastosowanie skróconego terminu składania ofert i tym samym procedury przyśpieszonej jest spowodowane koniecznością wydatkowania posiadanych środków finansowych do końca roku budżetowego, otrzymanych w ramach ” Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej” i tym samym wyposażenie Komendy PSP w niezbędne środki w postaci lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego (typu pickup).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0002
BeschreibungDostawa 1 sztuki lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego (typu pickup) dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie
Menge1 Stück