738752-2025 - Ergebnis
Tschechien – Schulmöbel – KARLOVY VARY, ZŠ POŠTOVNÍ - UČEBNA ROBOTIKY, DÍLNY, KABINET A SKLAD - ČÁST 2. DODÁVKA NÁBYTKU
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKARLOVY VARY, ZŠ POŠTOVNÍ - UČEBNA ROBOTIKY, DÍLNY, KABINET A SKLAD - ČÁST 2. DODÁVKA NÁBYTKU
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky „KARLOVY VARY, ZŠ POŠTOVNÍ - UČEBNA ROBOTIKY, DÍLNY, KABINET A SKLAD“ jsou stavební úpravy učebny robotiky, dílen, kabinetu a skladu, včetně jejich vybavení nábytkem. Úpravy budou probíhat v „pavilonu D“ Základní školy Poštovní, který je jednopodlažní. Předmětem tohoto zadávacího řízení je pouze část 2. veřejné zakázky – dodávka školního nábytku do rekonstruované učebny robotiky, dílen, kabinetu a skladu. Dodaný nábytek musí splňovat minimální technické parametry stanovené v příloze č. 4 ZD.
Interne KennungP25V00000086
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky „KARLOVY VARY, ZŠ POŠTOVNÍ - UČEBNA ROBOTIKY, DÍLNY, KABINET A SKLAD“ jsou stavební úpravy učebny robotiky, dílen, kabinetu a skladu, včetně jejich vybavení nábytkem. Úpravy budou probíhat v „pavilonu D“ Základní školy Poštovní, který je jednopodlažní. Předmětem tohoto zadávacího řízení je pouze část 2. veřejné zakázky – dodávka školního nábytku do rekonstruované učebny robotiky, dílen, kabinetu a skladu. Dodaný nábytek musí splňovat minimální technické parametry stanovené v příloze č. 4 ZD. Předmětem plnění veřejné zakázky je rovněž zajištění dopravy nábytku do místa určení, jeho montáže, instalace předmětu koupě do určených prostor, uvedení do provozu s předvedením funkčnosti a instruktáží obsluhy, pokud jsou pro užívání předmětu koupě potřeba, včetně vyhotovení protokolu o zaškolení obsluhy.
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny závazku (§ 100 ZZVZ): Zadavatel si vyhrazuje níže uvedené změny závazku. Jedná se o důvody, které mohou prokazatelně podstatně změnit výchozí podmínky, za nichž byla smlouva uzavírána, představují vyhrazenou změnu závazku dle § 100 odst. 1 ZZVZ a jsou ex lege důvodem pro následnou změnu závazku dle § 222 ZZVZ. Změnu termínu realizace veřejné zakázky: Zadavatel si vyhrazuje, že celková doba provedení veřejné zakázky či jednotlivé dílčí lhůty stanovené v této ZD, či v Kupní smlouvě pro dílčí plnění se prodlouží o dobu, po kterou nemohlo být plnění, či jeho dílčí části, prováděno v důsledků okolností vylučujících odpovědnost ve smyslu ustanovení § 2913 a násl. OZ. Odpovědnost by nevylučovala překážka, která by vznikla v době, kdy byl již zhotovitel v prodlení s plněním své povinnosti nebo by vznikla v důsledku hospodářských či organizačních poměrů zhotovitele