See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 4 405 sztuk sprzętu komputerowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 405 sztuk sprzętu komputerowego, w podziale na części: Część A -dostawa 1 000 sztuk komputerów stacjonarnych z wyposażeniem dodatkowym (stacja robocza, monitor); Część B - dostawa 3 405 sztuk laptopów z wyposażeniem dodatkowym (laptop, stacja dokująca, monitor). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia zawarty został w Załączniku nr 8 do SWZ. Miejsce dostawy: Centrala Zakładu, ul. Szamocka 3, 5, 01-748 Warszawa oraz 43 Oddziały na terenie całego kraju.
Vorherige Bekanntmachung: 604475-2025
Interne Kennung: 993200.271.171.2025 - DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30231300 Bildschirme, 30214000 Arbeitsplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część A - dostawa 1 000 sztuk komputerów stacjonarnych z wyposażeniem dodatkowym (stacja robocza, monitor)
Beschreibung: Dostawa 1 000 sztuk komputerów stacjonarnych z wyposażeniem dodatkowym (stacja robocza, monitor). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część A
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0002
Titel: Część B - dostawa 3 405 sztuk laptopów z wyposażeniem dodatkowym (laptop, stacja dokująca, monitor)
Beschreibung: Dostawa 3 405 sztuk laptopów z wyposażeniem dodatkowym (laptop, stacja dokująca, monitor) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część B