See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa podręcznego sprzętu do utrzymania czystości
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa podręcznego sprzętu do utrzymania czystości. Zakres podstawowy: Ściągaczka podłogowa 100 szt.; Ściągaczka ręczna (stołowa) 100 szt.; Skrobak ręczny 100 szt.;Kij (trzonek) do szczotek, mioteł i ściągaczek 500 szt.; Kij z przelotem wody - z szybkozłączką 100 szt.; Miotła podłogowa z miękkim włosiem 200 szt.; Szczotka do podłóg i ścian z twardym włosiem 100 szt.; Szczotka do szorowania szczelin i fug z ruchomą głowicą 200 szt.; Szczotka do "ciężkich prac" z bardzo sztywnym włosiem 200 szt.; Szczotka kątowa do szorowania z średnio twardym włosiem 100 szt.; Szczotka do naczyń z krawędzią skrobiącą 100 szt.; Szczotka ręczna do szorowania z włosiem twardym 100 szt.; Mała, ręczna szczotka o średniej twardości 200 szt.; Wąż do ciepłej wody 20m 15 szt.; Wąż do wody ciepłej 15m 15 szt.; Uchwyt/ wieszak ścienny, moduł z pojedynczym hakiem 100 szt.; Uchwyt/ wieszak ścienny, moduł z podwójnym hakiem 100 szt.; Uchwyt/wieszak ścienny 100 szt.; Uchwyt/moduł zapasowy do uchwytu ściennego 100 szt. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia – magazyn służby żywnościowej przy ul. Bema 3, 86-300 Grudziądz. Wymagania ogólne dla oferowanego przedmiotu zamówienia: 1) Oferowany produkt powinien być fabrycznie nowy, bez znamion użytkowania oraz być pełnowartościowy, kompletny, w pierwszej kategorii. Ponadto powinien spełniać wymagania jakościowe i właściwości określone przez Zamawiającego oraz producenta danego wyrobu oraz gwarantować funkcjonalność i niezawodność wykorzystania w zakresie swego przeznaczenia. 2) Wyroby będące przedmiotem zamówienia w danej pozycji asortymentowej dostarczone do Zamawiającego winny być jednakowe tj. o takich samym uwarunkowaniach technicznych, właściwościach fizyko-chemicznych, modelu, dla danej dostarczanej pozycji przedmiotu zamówienia. 3) Przedmiot zamówienia powinien być wyprodukowany w roku 2024 lub 2025. 4) Przedmiot zamówienia musi być dostarczony w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu producenta danego wyrobu, w sposób zapewniający zachowanie jego właściwości i parametrów eksploatacyjnych podczas transportu i przechowywania w warunkach magazynowych. 5) Przedmiot zamówienia winien być oznakowany w języku polskim oraz zawierać etykietę zaoferowanego produktu, a na etykiecie winny znajdować się następujące informacje: nazwę towaru, producenta, datę produkcji, właściwości i skład - o ile dotyczy. 6) Zamawiający wymaga aby Wykonawca udzielił 24-miesięcznej gwarancji na wszystkie przedmioty zamówienia liczonej od daty protokolarnego przyjęcia dostawy przez Zamawiającego. 7) Wykonawca będzie zobowiązany (na etapie realizacji danej umowy) dostarczyć Atest Higieniczny lub świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny lub inny równorzędny dokument dla środków i materiałów mających bezpośredni kontakt z żywnością. 8) Wykonawca powinien zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z określonymi przez Zamawiającego parametrami i właściwościami. 9) Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia jest zobowiązany we własnym zakresie (potencjach techniczny i osobowy) i w cenie umowy do: - dostawy przedmiotów zamówienia do miejsc określonych przez Zamawiającego; - rozładunku przedmiotu zamówienia; - wniesienia we wskazane miejsce. Zamawiający nie przewiduje użyczenia Wykonawcy/Wykonawcom wózków widłowych itp. urządzeń oraz sprzętu, w tym zasobów ludzkim celem wykonania czynności, o których mowa powyżej.
Interne Kennung: 102/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39224300 Besen, Bürsten und sonstige Artikel für die Haushaltsreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Pzp (prawo opcji). Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia (gwarantowanego) określonego co do asortymentu i ilości w Rozdziale 3 ust. 3 SWZ, o ilości wynikające z uzasadnionych potrzeb związanych ze zwiększeniem ilości stanów osobowych lub zabezpieczeniem nieprzewidzianych przedsięwzięć, których Zamawiający nie mógł przewidzieć w dniu wszczęcia postępowania. Maksymalna wielkość opcji (zakres) wynosi: Ściągaczka podłogowa 50 szt.; Ściągaczka ręczna (stołowa) 50 szt.; Skrobak ręczny 50 szt.; Kij (trzonek) do szczotek, mioteł i ściągaczek 300 szt.; Kij z przelotem wody - z szybkozłączką 50 szt.; Miotła podłogowa z miękkim włosiem 100 szt.; Szczotka do podłóg i ścian z twardym włosiem 50 szt.; Szczotka do szorowania szczelin i fug z ruchomą głowicą 100 szt.; Szczotka do "ciężkich prac" z bardzo sztywnym włosiem 100 szt.; Szczotka kątowa do szorowania z średnio twardym włosiem 50 szt.; Szczotka do naczyń z krawędzią skrobiącą 50 szt.; Szczotka ręczna do szorowania z włosiem twardym 50 szt.; Mała, ręczna szczotka o średniej twardości 100 szt.; Wąż do ciepłej wody 20m 7 szt.; Wąż do wody ciepłej 15m 7 szt.; Uchwyt/ wieszak ścienny, moduł z pojedynczym hakiem 150 szt.; Uchwyt/ wieszak ścienny, moduł z podwójnym hakiem 150 szt.; Uchwyt/wieszak ścienny 150 szt.; Uchwyt/moduł zapasowy do uchwytu ściennego 150 szt. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy i nie będzie wymagało sporządzenia aneksu do umowy. Opcja będzie miała zastosowanie w ramach zawartej umowy według cen jednostkowych określonych w umowie na podstawie wysłanego do Wykonawcy w formie pisemnej lub elektronicznej zamówienia w dniu zawarcia umowy. Dostawy będą świadczone jako dostawa jednorazowa, w asortymencie i w wysokości rzeczywistych potrzeb zgodnie z warunkami umowy. Rzeczywista ilość zamawianego asortymentu i jego rodzaj w ramach prawa opcji jest w pełni uzależniona od potrzeb Zamawiającego. Maksymalna wartość opcji zostanie obliczona na podstawie oferty Wykonawcy, z którym zostanie zawarta umowa. Wartość ta po jej ustaleniu zostanie wpisana do treści zawieranej umowy. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego w wypadku braku realizacji umowy z uwzględnieniem prawa opcji.