738956-2025 - Ergebnis
Tschechien – Stromerzeugungsaggregate – Instalace kogenerační jednotky na ČOV Svitavy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInstalace kogenerační jednotky na ČOV Svitavy
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je instalace kogenerační jednotka (KGJ) pro využití produkovaného bioplynu vč. připojení KGJ na elektřinu, bioplyn a tepelný rozvod vyhnívacích nádrží ČOV.
Interne Kennung7876
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31121000 Stromerzeugungsaggregate
5. Los
LosLOT-0001