See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 20/25-Zakup i dostawa sprzętu kwaterunkowego dla potrzeb Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa sprzętu kwaterunkowego dla potrzeb Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu – postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej. Postępowanie podzielone jest na dwa etapy: a) Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy Pzp, w celu zawarcia umowy ramowej, b) Postępowanie wykonawcze w celu zawarcia umów wykonawczych. Zawarcie umowy ramowej nie rodzi po stronie Zamawiającego obowiązku nabycia, a po stronie Wykonawcy roszczenia o udzielenie zamówienia na dostawę mebli określonych w Formularzach ofertowych. Żadne z postanowień umowy ramowej nie może być traktowane jako zobowiązanie Zamawiającego do udzielenia zamówień wykonawczych. Zamawiający przewiduje zawarcie umowy ramowej z maksymalnie pięcioma Wykonawcami w ramach każdego zadania, których oferty spełniają wszystkie wymagania swz i ustawy Pzp oraz otrzymają najwyższą liczbę punktów na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w niniejszej swz. Warunki realizacji zamówienia oraz warunki wyboru Wykonawcy określone zostały w swz i załącznikach do swz. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 9 zadań: 1) Zadanie nr 1 – Krzesło obrotowe – maksymalna ilość to 1350 szt. 2) Zadanie nr 2 – Fotel obrotowy – maksymalna ilość to 200 szt. 3) Zadanie nr 3 – Fotel obrotowy 24/7 – maksymalna ilość to 100 szt. 4) Zadanie nr 4 - Krzesło ISO – maksymalna ilość to 800 szt. 5) Zadanie nr 5 – Biurko jednoszafkowe – maksymalna ilość to 80 szt. - Biurko dwuszafkowe – maksymalna ilość to 100 szt. - Biurko komputerowe – maksymalna ilość to 30 szt. - Dostawka do biurka – maksymalna ilość to 50 szt. 6) Zadanie nr 6 – Szafa aktowa – maksymalna ilość to 115 szt. - Szafa ubraniowa – maksymalna ilość to 80 szt. - Regał na druki – maksymalna ilość to 20 szt. 7) Zadanie nr 7 – Ławka do szatni – maksymalna ilość to 70 szt. 8) Zadanie nr 8 – Stół konferencyjny – maksymalna ilość to 14 szt. 9) Zadanie nr 9 – Szafa BHP z ławką – maksymalna ilość to 150 szt. Z uwagi na ograniczoną ilość znaków , pełna informacja w powyższym zakresie zawarta jest w SWZ zamieszczonej pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom
Vorherige Bekanntmachung: 427939-2025
Interne Kennung: 20/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1) Zamawiający przewiduje składanie ofert częściowych: TAK 2) Liczba części zamówienia zgodnie z dokumentami zamówienia wynosi: 9 Zadanie nr 1 – Krzesło obrotowe – maksymalna ilość to 1350 szt. Zadanie nr 2 – Fotel obrotowy – maksymalna ilość to 200 szt. Zadanie nr 3 – Fotel obrotowy 24/7 – maksymalna ilość to 100 szt. Zadanie nr 4 - Krzesło ISO – maksymalna ilość to 800 szt. Zadanie nr 5 – Biurko jednoszafkowe – maksymalna ilość to 80 szt. - Biurko dwuszafkowe – maksymalna ilość to 100 szt. - Biurko komputerowe – maksymalna ilość to 30 szt. - Dostawka do biurka – maksymalna ilość to 50 szt. Zadanie nr 6 – Szafa aktowa – maksymalna ilość to 115 szt. - Szafa ubraniowa – maksymalna ilość to 80 szt. - Regał na druki – maksymalna ilość to 20 szt. Zadanie nr 7 – Ławka do szatni – maksymalna ilość to 70 szt. Zadanie nr 8 – Stół konferencyjny – maksymalna ilość to 14 szt. Zadanie nr 9 – Szafa BHP z ławką – maksymalna ilość to 150 szt. 3) Ofertę można złożyć na jedno, na wszystkie zadania. Zamawiający nie ogranicza liczby zadań, na które wykonawca może złożyć oferty. 4) Powód nie dokonania podziału zamówienia na części: nie dotyczy Zamawiający: 5) nie wymaga przeprowadzenia wizji lokalnej 6) nie wymaga i nie dopuszcza składania ofert wariantowych, 7) przewiduje zawarcie umowy ramowej z maksymalnie pięcioma wykonawcami w ramach zadania 8) nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 lub 8, 9) nie przewiduje rozliczenia w walutach obcych, 10) nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej, 11) nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu, 12) nie wymaga zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp 13) nie wymaga zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2. 14) Zamawiający wyraża zgodę na przesyłanie ustrukturyzowanych faktur elektronicznych za pośrednictwem Platformy Elektronicznego Fakturowania ( indywidualny identyfikator PEPPOL- GLN 5907714353642). 15) Zamawiający wyłącza ze stosowania przesyłanie za pośrednictwem Platformy innych ustrukturyzowanych dokumentów elektronicznych zgodnie z art. 4 ust 4 ustawy z dnia 9 listopada 2018 roku o elektronicznym fakturowaniu w zamówieniach publicznych, koncesjach na roboty budowlane lub usługi oraz partnerstwie publiczno-prywatnym (tj. Dz. U. 2020 poz. 1666).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39112000 Stühle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113100 Sessel, 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 -Krzesło obrotowe
Beschreibung: Zakup i dostawa sprzętu kwaterunkowego dla potrzeb Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu – zgodnie z Formularzem ofertowym dla zadania nr 1. Maksymalna szacowana ilość krzeseł obrotowych to 1350 szt. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej. Postępowanie podzielone jest na dwa etapy: a) Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy Pzp, w celu zawarcia umowy ramowej, b) Postępowanie wykonawcze w celu zawarcia umów wykonawczych.
Interne Kennung: Zadanie nr 1