739022-2025 - Ergebnis
Tschechien – Allgemeine und berufliche Bildung – Rekvalifikační kurzy pro Ústecký kraj – Digitální gramotnost
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekvalifikační kurzy pro Ústecký kraj – Digitální gramotnost
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je zajištění rekvalifikací dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů (dále též jen „ZoZ“), pro uchazeče a zájemce o zaměstnání. Rekvalifikace budou realizovány na základě Rámcových dohod uzavřených pouze s jedním dodavatelem na každou část veřejné zakázky (specifikované v kapitole 2 - Základní informace o předmětu zakázky a obecné technické podmínky a v Příloze č. 8 Specifikace a technické podmínky). VZ je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena do 7 částí. Dodavatelé mohou ve smyslu § 101 odst. 2 ZZVZ podávat nabídky na jednu, několik nebo na všechny části VZ (pro vyloučení pochybností Zadavatel upřesňuje, že dodavatel může podat nabídku pouze do jedné části nebo může podat několik nabídek do různých částí nebo může podat nabídky do všech částí VZ).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0005
TitelDigitální gramotnost pro okres Litoměřice
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je zajištění rekvalifikací dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů (dále též jen „ZoZ“), pro uchazeče a zájemce o zaměstnání. Rekvalifikace budou realizovány na základě Rámcových dohod uzavřených pouze s jedním dodavatelem na každou část veřejné zakázky (specifikované v kapitole 2 - Základní informace o předmětu zakázky a obecné technické podmínky a v Příloze č. 8 Specifikace a technické podmínky).
Interne Kennungčást č. 3
LosLOT-0001
TitelDigitální gramotnost pro okres Děčín
Interne Kennungčást č. 1
LosLOT-0009
TitelDigitální gramotnost pro okres Ústí nad Labem
Interne Kennungčást č. 7
LosLOT-0004
TitelDigitální gramotnost pro okres Chomutov
Interne Kennungčást č. 2
LosLOT-0006
TitelDigitální gramotnost pro okres Louny
Interne Kennungčást č. 4
LosLOT-0007
TitelDigitální gramotnost pro okres Most
Interne Kennungčást č. 5
LosLOT-0008
TitelDigitální gramotnost pro okres Teplice
Interne Kennungčást č. 6