739029-2025 - Ergebnis
Polen – Softwarepaketreihen – Zakup kompleksowego oprogramowania wraz z wdrożeniem i szkoleniami na potrzeby Urzędu Miejskiego w Pabianicach z uwzględnieniem urządzeń towarzyszących
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup kompleksowego oprogramowania wraz z wdrożeniem i szkoleniami na potrzeby Urzędu Miejskiego w Pabianicach z uwzględnieniem urządzeń towarzyszących
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup kompleksowego oprogramowania wraz z wdrożeniem i szkoleniami na potrzeby Urzędu Miejskiego w Pabianicach z uwzględnieniem urządzeń towarzyszących.
Vorherige Bekanntmachung507115-2025
Interne KennungRZP.271.7.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. W związku z tym, że postępowanie prowadzone jest wg przepisów dla dostaw nie obowiązuje art. 95 ust. 1 ustawy Pzp. 3. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ. 3.1. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 3.2. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa § 12 Regulamin Platformy e-Zamówienia, a mianowicie: 3.2.1. W celu prawidłowego korzystania z usług Platformy e-Zamówienia wymagany jest: a) Komputer PC: - parametry minimum: Intel Core2 Duo, 2 GB RAM, HD, - zainstalowany jeden z poniższych systemów operacyjnych: MS Windows 7 lub nowszy, OSX/Mac OS 10.10, Ubuntu 14.04, - zainstalowana jedna z poniższych przeglądarek: Chrome 66.0 lub nowsza, Firefox 59.0 lub nowszy, Safari 11.1 lub nowsza, Edge 14.0 i nowsze, albo b) Tablet/Telefon: - parametry minimum: 4 rdzenie procesora, 2GB RAM, Android 6.0 Marshmallow, iOS 10.3, - przeglądarka Chrome 61 lub nowa 3.2.2. Dla skorzystania z pełnej funkcjonalności może być konieczne włączenie w przeglądarce obsługi protokołu bezpiecznej transmisji danych SSL, obsługi Java Script oraz cookies; 3.2.3. Specyfikacja połączenia, formatu przesyłanych danych oraz kodowania i oznaczania czasu odbioru danych: a) specyfikacja połączenia – formularze udostępnione są za pomocą protokołu TLS 1.2, b) format danych oraz kodowanie: formularze dostępne są w formacie HTML z kodowaniem UTF-8, c) oznaczenia czasu odbioru danych: wszelkie operacje opierają się o czas serwera i dane zapisywane są z dokładnością co do sekundy. 4. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział 11 SWZ. 5. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1557 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 6. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera Rozdział 22 SWZ. 7. Zamawiający nie wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 8. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. 9. Specyfikacja warunków zamówienia wraz z załącznikami dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt. 1.2 SWZ. 10. Uwaga: Data początkowa, o której mowa w pkt. 5.1.3 ogłoszenia jest jedynie przewidywaną datą rozpoczęcia obowiązywania umowy. 11. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48422000 Softwarepaketreihen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup kompleksowego oprogramowania wraz z wdrożeniem i szkoleniami na potrzeby Urzędu Miejskiego w Pabianicach z uwzględnieniem urządzeń towarzyszących. (Przedmiotem zamówienia jest dostawa Zintegrowanego Systemu Informatycznego obejmującego zarówno infrastrukturę sprzętową, oprogramowanie, usługę instalacji i konfiguracji. Zamawiający w postępowaniu przetargowym przedstawił zakres projektu jako jedną wspólną całość, miedzy innymi sprzęt i oprogramowanie oraz ich wspólna instalacja i konfiguracja). Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 80510000 Spezialausbildung, 72263000 Software-Implementierung, 72253200 Systemunterstützung, 72300000 Datendienste, 48820000 Server, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 32420000 Netzausrüstung, 31682530 Notstromversorgungsaggregate, 31213300 Kabelverteilschrank, 30174000 Etikettdruckmaschinen, 30216130 Strichcodeleser