2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego dla CBZC w Rzeszowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla CBZC w Rzeszowie. 2. Szczegółową charakterystykę przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia i Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz oferty. 3. Zamawiający zakupi w ramach zamówienia podstawowego: - 7 szt. komputerów wysokowydajnych dwuprzestrzennych, 2 szt. komputerów wysokowydajnych, 1 szt. komputera wysokowydajnego serwer, 3 szt. komputerów wysokowydajnych analiza, 1 szt. komputera macierz, 14 szt. monitorów 34", 9 szt. monitorów 32'', 14 szt. oprogramowania biurowego. W ramach zakupu opcjonalnego: 5 szt. monitorów 32", 5 szt. oprogramowania biurowego. 4. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 722217-2025
Interne Kennung: ZP/44/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla CBZC w Rzeszowie. 2. Szczegółową charakterystykę przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia i Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz oferty. 3. Zamawiający zakupi w ramach zamówienia podstawowego: - 7 szt. komputerów wysokowydajnych dwuprzestrzennych, 2 szt. komputerów wysokowydajnych, 1 szt. komputera wysokowydajnego serwer, 3 szt. komputerów wysokowydajnych analiza, 1 szt. komputera macierz, 14 szt. monitorów 34", 9 szt. monitorów 32'', 14 szt. oprogramowania biurowego. W ramach zakupu opcjonalnego: 5 szt. monitorów 32", 5 szt. oprogramowywania biurowego. 4. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte są dostawy sprzętu stanowiącego przedmiot zamówienia o ilości wskazanej w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia i w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz oferty; 2) warunki skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo określone w § 2 Załącznika nr 3 do SWZ – Projektowane Postanowienia Umowy.