2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marketingcommunicatie diensten
Beschreibung: De Opdracht omvat de ontwikkeling, uitvoering en doorontwikkeling van externe marketingcommunicatiecampagnes gericht op het vergroten van het bereik en de zichtbaarheid van Brandweer Amsterdam-Amstelland (BAA) en Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland (VrAA). De maximale (geramde) waarde van de Opdracht bedraagt € 320.000 exclusief btw, inclusief eventuele verlengingen en aanvullende opdrachten gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst.
Interne Kennung: 2025VrAA_Marcom
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Marketingcommunicatie diensten De maximale (geramde) waarde van de Opdracht bedraagt € 320.000 exclusief btw, inclusief eventuele verlengingen en aanvullende opdrachten gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Initiële looptijd raamovereenkomst is 2 jaar met optie om 4 x met 1 jaar te verlengen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2025VrAA_Marcom
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Aanvullende classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: