See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowego z elementami koncepcji programowej wraz z mat. do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla zad. „Budowa Obwodnicy Ostrołęki ..."
Beschreibung: Opracowanie studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowego z elementami koncepcji programowej wraz z materiałami do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla zadania „Budowa Obwodnicy Ostrołęki w ciągu drogi krajowej nr 53”.
Interne Kennung: GDDKiA.O.WA.D-3.2413.45.2019
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000