2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud bosgebieden Amersfoort 2026-2030
Beschreibung: Gemeente Amersfoort is bezitter van ongeveer 116 hectare aan grotere openbare en FSC-gecertificeerde bosgebieden. Die willen wij samen met bewoners en belanghebbenden duurzaam in stand houden, ontwikkelen, beheren en onderhouden voor de komende generaties. Voor de werkzaamheden verwijzen wij u naar hoofdstuk 3.1 van de aanbestedingsleidraad. De hiermee gepaard gaande hoeveelheden zijn opgenomen in het bijbehorende bestek “Onderhoud bosgebieden in Amersfoort 2026-2030 met kenmerk AME167566.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233229 Instandhaltung von Seitenstreifen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging.