73913-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen – Opravy a servis nákladních vozidel kategorie N2, N3 a návěsů/přívěsů kategorie O4
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpravy a servis nákladních vozidel kategorie N2, N3 a návěsů/přívěsů kategorie O4
BeschreibungPředmětem VZ je uzavření 7 RD, každá s jedním dodavatelem, na období 48 měsíců na opravy, servis a údržbu nákladních vozidel N2, N3 a návěsů/přívěsů kategorie O4 (Iveco, Avia aj.). Zakázka je rozdělena na 7 částí: 1. část Západní Čechy, 2. část Jižní Čechy, 3. část Severní Čechy, 4. část Východní Čechy, 5. část Severní Morava, 6. Jižní Morava, 7. Praha
Vorherige Bekanntmachung37076-2024
Interne Kennung220200061
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelOpravy a servis nákladních vozidel kategorie N2, N3 a návěsů/přívěsů kategorie O4 - část 3 Severní Čechy
BeschreibungPředmětem VZ je uzavření RD, na období 48 měsíců na opravy, servis a údržbu nákladních vozidel N2, N3 a návěsů/přívěsů kategorie O4 (Iveco, Avia aj.).
Interne Kennung3
LosLOT-0002
TitelOpravy a servis nákladních vozidel kategorie N2, N3 a návěsů/přívěsů kategorie O4 - část 4 Východní Čechy
Interne Kennung4
LosLOT-0003
TitelOpravy a servis nákladních vozidel kategorie N2, N3 a návěsů/přívěsů kategorie O4 - část 6 Jižní Morava
Interne Kennung6