73915-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte – Zvýšení kvality následné rehabilitační péče v Lázních Darkov, a.s. – 2. etapa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZvýšení kvality následné rehabilitační péče v Lázních Darkov, a.s. – 2. etapa
BeschreibungPředmětem této zakázky je dodávka zdravotnických technologií a přístrojů - 1 ks přístroje pro funkční elektrickou stimulaci dolní končetiny a 1 ks přístroje pro funkční elektrickou stimulaci horní končetiny - 50 ks elektricky polohovatelných lůžek s matrací = polohovací nemocniční lůžko (standardní, RES, JIP, dětská, bariatrická, fluidní) s antidekubitní matrací vč. příslušenství - 2 ks přístroje pro vertikalizaci a aktivní / pasivní trénink dolních končetin = kombinovaný přístroj pro vertikalizaci, mobilizaci a proprioceptivní stimulaci - rehabilitační mechanické motodlahy (5 ks motorizovaného rehabilitačního přístroje pro koleno, 1 ks motorizovaného rehabilitačního přístroje – ramenního, 1 ks motorizovaného rehabilitačního přístroje – hlezenního, 5 ks pohybového přístroje s elektromotorem pro horní i dolní končetinu, 4 ks aktivně-pasivního trenažéru, 1 ks aktivně-pasivního trenažéru pro pacienty malého vzrůstu) - elektroléčebné přístroje; magnetoterapeutické přístroje (2 ks přístroje pro distanční elektroterapii, 6 ks elektroléčebného přístroje. 2 ks elektroléčebného přístroje + vakuových jednotek, 1 ks ultrazvuku se samoobslužnou hlavicí, 4 ks přístrojů pro terapii nízkofrekvenčním magnetickým polem) - elektroléčebný přístroj (1 ks biostimulačního laseru se scannerem) - 1 ks terapeutického vysokovýkonného laseru - 1 ks přístroje pro rázovou vlnu - 3 ks přístrojů pro světelnou terapii - 1 ks přístroje pro světelnou terapii (infrazářič)
Interne KennungZvýšení kvality následné rehabilitační péče v Lázních Darkov, a.s. – 2. etapa
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33183000 Orthopädische Hilfsmittel, 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie
5. Los
LosLOT-0005
TitelČást 3: Kombinovaný přístroj pro vertikalizaci, mobilizaci a proprioceptivní stimulaci
Beschreibung2 ks přístroje pro vertikalizaci a aktivní / pasivní trénink dolních končetin = kombinovaný přístroj pro vertikalizaci, mobilizaci a proprioceptivní stimulaci
Interne KennungČást 3: Kombinovaný přístroj pro vertikalizaci, mobilizaci a proprioceptivní stimulaci
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
LosLOT-0006
TitelČást 4: Rehabilitační mechanické motodlahy; Pohybové trenažery - aktivní a pasivní pohybové prvky pro rehabilitaci v sedě nebo na lůžku; Motomedy
BeschreibungRehabilitační mechanické motodlahy (5 ks motorizovaného rehabilitačního přístroje pro koleno, 1 ks motorizovaného rehabilitačního přístroje – ramenního, 1 ks motorizovaného rehabilitačního přístroje – hlezenního, 5 ks pohybového přístroje s elektromotorem pro horní i dolní končetinu, 4 ks aktivně-pasivního trenažéru, 1 ks aktivně-pasivního trenažéru pro pacienty malého vzrůstu)
Interne KennungČást 4: Rehabilitační mechanické motodlahy; Pohybové trenažery - aktivní a pasivní pohybové prvky pro rehabilitaci v sedě nebo na lůžku; Motomedy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
LosLOT-0012
TitelČást 10: Přístroj pro světelnou terapii
Beschreibung1 ks přístroje pro světelnou terapii (infrazářič)
Interne KennungČást 10: Přístroj pro světelnou terapii
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
LosLOT-0001
TitelČást 1: Přístroje pro funkční elektrostimulaci horní a celé dolní končetiny
Beschreibung1 ks přístroje pro funkční elektrickou stimulaci dolní končetiny a 1 ks přístroje pro funkční elektrickou stimulaci horní končetiny
Interne KennungČást 1: Přístroje pro funkční elektrostimulaci horní a celé dolní končetiny
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
LosLOT-0010
TitelČást 8: Přístroj pro rázovou vlnu
Beschreibung1 ks přístroje pro rázovou vlnu
Interne KennungČást 8: Přístroj pro rázovou vlnu
LosLOT-0004
TitelČást 2: Polohovací nemocniční lůžko (standardní, RES, JIP, dětská, bariatrická, fluidní) s antidekubitní matrací vč. příslušenství
Beschreibung50 ks elektricky polohovatelných lůžek s matrací = polohovací nemocniční lůžko (standardní, RES, JIP, dětská, bariatrická, fluidní) s antidekubitní matrací vč. příslušenství
Interne KennungČást 2: Polohovací nemocniční lůžko (standardní, RES, JIP, dětská, bariatrická, fluidní) s antidekubitní matrací vč. příslušenství
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten
LosLOT-0007
TitelČást 5: Elektroléčebné přístroje; Magnetoterapeutické přístroje
BeschreibungElektroléčebné přístroje; magnetoterapeutické přístroje (2 ks přístroje pro distanční elektroterapii, 6 ks elektroléčebného přístroje. 2 ks elektroléčebného přístroje + vakuových jednotek, 1 ks ultrazvuku se samoobslužnou hlavicí, 4 ks přístrojů pro terapii nízkofrekvenčním magnetickým polem)
Interne KennungČást 5: Elektroléčebné přístroje; Magnetoterapeutické přístroje
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
LosLOT-0011
TitelČást 9: Přístroje pro světelnou terapii
Beschreibung3 ks přístrojů pro světelnou terapii
Interne KennungČást 9: Přístroje pro světelnou terapii
LosLOT-0008
TitelČást 6: Elektroléčebný přístroj
BeschreibungElektroléčebný přístroj (1 ks biostimulačního laseru se scannerem)
Interne KennungČást 6: Elektroléčebný přístroj
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie
LosLOT-0009
TitelČást 7: Terapeutický vysokovýkonný laser
Beschreibung1 ks terapeutického vysokovýkonného laseru
Interne KennungČást 7: Terapeutický vysokovýkonný laser