See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy artykułów spożywczych dla potrzeb Działu Żywienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy artykułów spożywczych dla potrzeb Działu Żywienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Dodatkowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 5.
Interne Kennung: BZP.38.382-41.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Artykuły spożywcze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy artykułów spożywczych dla potrzeb Działu Żywienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Dodatkowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1 – Artykuły spożywcze
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Warzywa i owoce
Interne Kennung: Pakiet nr 2 – Warzywa i owoce
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Mięso i wędliny
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - Mięso i wędliny
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Pieczywo
Interne Kennung: Pakiet nr 4 – Pieczywo
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 –Nabiał i tłuszcze
Interne Kennung: Pakiet nr 5 –Nabiał i tłuszcze
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Ryby mrożone i warzywa mrożone
Interne Kennung: Pakiet nr 6 – Ryby mrożone i warzywa mrożone
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – Drób mrożony
Interne Kennung: Pakiet nr 7 – Drób mrożony
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 – Jaja
Interne Kennung: Pakiet 8 – Jaja
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 – Woda mineralna
Interne Kennung: Pakiet nr 9 – Woda mineralna