2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi polegające na utrzymaniu zieleni na terenach będących własnością Skarbu Państwa oraz Gminy Miasta Rzeszów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie zieleni na terenach będących własnością Skarbu Państwa oraz Gminy Miasta Rzeszów. Wykonawca będzie realizował usługi polegające na: 1) koszeniu terenów nieurządzonych płaskich z grabieniem i wywozem traw (80 arów), 2) koszeniu terenów nieurządzonych płaskich bez grabienia i wywozu traw (5200 arów), 3) zbieraniu i usuwaniu zanieczyszczeń (740 m³), 4) wycince drzew (2 000 cm obwodu pni łącznie), 5) wycince krzewów i żywopłotów (400 m²) 6) cięciu pielęgnacyjnym i sanitarnym krzewów i żywopłotów (300 m²) 7) cięciu pielęgnacyjnym i sanitarnym drzew (35 sztuk) Wykonawca zobowiązany jest do posiadania umowy zawartej z odpowiednimi instalacjami zagospodarowującymi odpady komunalne przewidzianymi przepisami prawa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: 1) Opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 „Koszenie”, załącznik nr 2 „Wycinka oraz ciecia pielęgnacyjne i sanitarne drzew i krzewów”, załącznik nr 3 „ Zbieranie i usuwanie zanieczyszczeń”) i formularz cenowy (załącznik nr 4). 2) Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego wraz z załącznikami
Vorherige Bekanntmachung: 567509-2025
Interne Kennung: ZP-A.271.87.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77211500 Baumpflege, 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie zieleni na terenach będących własnością Skarbu Państwa oraz Gminy Miasta Rzeszów. Wykonawca będzie realizował usługi polegające na: 1) koszeniu terenów nieurządzonych płaskich z grabieniem i wywozem traw (80 arów), 2) koszeniu terenów nieurządzonych płaskich bez grabienia i wywozu traw (5200 arów), 3) zbieraniu i usuwaniu zanieczyszczeń (740 m³), 4) wycince drzew (2 000 cm obwodu pni łącznie), 5) wycince krzewów i żywopłotów (400 m²) 6) cięciu pielęgnacyjnym i sanitarnym krzewów i żywopłotów (300 m²) 7) cięciu pielęgnacyjnym i sanitarnym drzew (35 sztuk) Wykonawca zobowiązany jest do posiadania umowy zawartej z odpowiednimi instalacjami zagospodarowującymi odpady komunalne przewidzianymi przepisami prawa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: 1. Opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 „Koszenie”, załącznik nr 2 „Wycinka oraz ciecia pielęgnacyjne i sanitarne drzew i krzewów”, załącznik nr 3 „ Zbieranie i usuwanie zanieczyszczeń”) i formularz cenowy (załącznik nr 4) 2. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego wraz z załącznikami
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77211500 Baumpflege, 90511300 Müllsammlung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Rodzaj i maksymalna wartość opcji: Wartość przewidywanych zamówień w ramach opcji:138 920,00 zł netto. Zakres zamówienia objętego opcją obejmuje wszystkie pozycje wymienione w formularzu cenowym. Ilość usług w ramach prawa opcji została określona w kolumnie „opcjonalna ilość jednostek” formularza cenowego. 2. Okoliczności skorzystania z opcji: Zamawiający skorzysta z opcji, gdy wykorzystane zostaną podstawowe ilości jednostek określone w załączniku nr IV (formularzu cenowym), a zajdzie potrzeba dalszego wykonywania prac. Warunkiem skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji będzie posiadanie środków finansowych na realizację usług.