2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONYWANIE PUBLICZNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO W PRZEWOZACH PASAŻERSKICH NA OBSZARZE POWIATU WYSZKOWSKIEGO
Beschreibung: Przewóz osób w powiatowych przewozach pasażerskich na liniach komunikacyjnych użyteczności publicznej lub sieci komunikacyjnej przebiegających na obszarze Powiatu Wyszkowskiego
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie publicznego transportu zbiorowego w przewozach pasażerskich na obszarze Powiatu Wyszkowskiego