2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwteam Vervangen Kademuur Tuingracht en Omgeving te De Rijp
Beschreibung: Stadswerk072 is voornemens om via deze niet-openbare procedure een Bouwteamovereenkomst te sluiten met een opdrachtnemer voor het project Vervangen Kademuur Tuingracht en Omgeving te De Rijp. Het project betreft voor het grootste deel het vervangen van een 330 meter lange kademuur die gesitueerd is aan de zuidzijde van de gracht. De kademuur is in de jaren ’60 compleet gerestaureerd waarbij 4 lagen metselwerk zijn vervangen en er verstevigingen/ankers zijn aangebracht. Uit monitoringsgegevens is gebleken dat de kademuur op diverse plekken degradeert. Om de veiligheid te kunnen borgen ten behoeve van de naastgelegen panden en geparkeerde auto’s is het voornemen de kademuur uiterlijk in 2027 te vervangen. Meer informatie over de opdracht is omschreven in de aanbestedingsdocumenten. Meer informatie over de scope en de omvang van de opdracht zijn opgenomen in de aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 25-0022
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45243600 Bau von Kaimauern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45240000 Wasserbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: NB: TenderNed vereist het invoeren van minimaal één perceel. Deze opdracht bestaat uit 1 perceel en is niet verdeeld in meerdere percelen. Stadswerk072 is voornemens om via deze niet-openbare procedure een Bouwteamovereenkomst te sluiten met een opdrachtnemer voor het project Vervangen Kademuur Tuingracht en Omgeving te De Rijp. Het project betreft voor het grootste deel het vervangen van een 330 meter lange kademuur die gesitueerd is aan de zuidzijde van de gracht. De kademuur is in de jaren ’60 compleet gerestaureerd waarbij 4 lagen metselwerk zijn vervangen en er verstevigingen/ankers zijn aangebracht. Uit monitoringsgegevens is gebleken dat de kademuur op diverse plekken degradeert. Om de veiligheid te kunnen borgen ten behoeve van de naastgelegen panden en geparkeerde auto’s is het voornemen de kademuur uiterlijk in 2027 te vervangen. Meer informatie over de opdracht is omschreven in de aanbestedingsdocumenten. Meer informatie over de scope en omvang zijn opgenomen in de aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1