2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa utrzymania w należytym stanie sanitarno–porządkowym powierzchni poziomych i pionowych w pomieszczeniach zajmowanych przez Centralę NFZ w budynku przy ul. Rakowieckiej 26/30 w Warszawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Usługa utrzymania w należytym stanie sanitarno–porządkowym powierzchni poziomych i pionowych w pomieszczeniach zajmowanych przez Centralę NFZ w budynku przy ul. Rakowieckiej 26/30 w Warszawie”. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 3. Sposób realizacji zamówienia określa projekt Umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji.
Interne Kennung: NFZ-BAG-SZP.251.30.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest „Usługa utrzymania w należytym stanie sanitarno–porządkowym powierzchni poziomych i pionowych w pomieszczeniach zajmowanych przez Centralę NFZ w budynku przy ul. Rakowieckiej 26/30 w Warszawie”. 2.Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 3. Sposób realizacji zamówienia określa projekt Umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji.