739282-2025 - Wettbewerb
Polen – Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse – Sukcesywne dostawy mięsa, drobiu, podrobów i wędlin w latach 2026-2027 do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie oraz Oddziału Zamiejscowego w Kikitach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy mięsa, drobiu, podrobów i wędlin w latach 2026-2027 do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie oraz Oddziału Zamiejscowego w Kikitach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mięsa, drobiu, podrobów i wędlin w latach 2026-2027 do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie oraz Oddziału Zamiejscowego w Kikitach Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie w podziale na 2 części: Część 1 – Sukcesywne dostawy mięsa, drobiu, podrobów i wędlin w latach 2026-2027 do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie, Popowo-Parcele ul. Nadbużańska 41, 07-203 Somianka, woj. mazowieckie. Część 2 – Sukcesywne dostawy mięsa, drobiu, podrobów i wędlin w latach 2026-2027 do Oddziału Zamiejscowego w Kikitach Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie, Kikity 33, 11-311 Kolno, woj. warmińsko-mazurskie. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie części (1 i 2) lub dowolnie wybraną część (1 lub 2). Wykonawca zobowiązany jest do realizacji dostaw zgodnie ze złożonym zamówieniem, obowiązującymi normami, odpowiedniej jakości, w sposób odpowiadający obowiązującym przepisom, w szczególności ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 roku o bezpieczeństwie żywności i żywienia (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 1448 z. zm.) oraz rozporządzeniami wykonawczymi do tejże ustawy. Realizacja dostaw odbywać się będzie w dniach od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 - 15:00 transportem i na koszt Wykonawcy do magazynu Zamawiającego sukcesywnie na podstawie informacji każdorazowo przekazywanej przez Zamawiającego w formie telefonicznej lub mailowej. Szczegółowe warunki realizacji dostaw zostały przedstawione w projekcie umowy stanowiącym: Dla części 1: załącznik nr 4a do SWZ Dla części 2: załącznik nr 4b do SWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowe zapotrzebowanie przedstawia formularz asortymentowy - cenowy stanowiący: Dla część 1: załącznik nr 2.1. do SWZ Dla część 2: załącznik nr 2.2. do SWZ
Interne KennungOSP.DKw.2232.21.2025.MP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel, 15110000 Fleisch, 15114000 Innereien, 15131130 Würste
5. Los
LosLOT-0001
TitelSukcesywne dostawy mięsa, drobiu, podrobów i wędlin w latach 2026-2027 do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie, Popowo-Parcele ul. Nadbużańska 41, 07-203 Somianka, woj. mazowieckie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mięsa, drobiu, podrobów i wędlin w latach 2026-2027 do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie, Popowo-Parcele ul. Nadbużańska 41, 07-203 Somianka, woj. mazowieckie. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji dostaw zgodnie ze złożonym zamówieniem, obowiązującymi normami, odpowiedniej jakości, w sposób odpowiadający obowiązującym przepisom, w szczególności ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 roku o bezpieczeństwie żywności i żywienia (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 1448 z. zm.) oraz rozporządzeniami wykonawczymi do tejże ustawy. Realizacja dostaw odbywać się będzie w dniach od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 - 15:00 transportem i na koszt Wykonawcy do magazynu Zamawiającego sukcesywnie na podstawie informacji każdorazowo przekazywanej przez Zamawiającego w formie telefonicznej lub mailowej. Szczegółowe warunki realizacji dostaw zostały przedstawione w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4a do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowe zapotrzebowanie przedstawia formularz asortymentowy - cenowy stanowiący załącznik nr 2.1. do SWZ.
LosLOT-0002
TitelSukcesywne dostawy mięsa, drobiu, podrobów i wędlin w latach 2026-2027 do Oddziału Zamiejscowego w Kikitach Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie, Kikity 33, 11-311 Kolno, woj. warmińsko-mazurskie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mięsa, drobiu, podrobów i wędlin w latach 2026-2027 do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie, Popowo-Parcele ul. Nadbużańska 41, 07-203 Somianka, woj. mazowieckie. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji dostaw zgodnie ze złożonym zamówieniem, obowiązującymi normami, odpowiedniej jakości, w sposób odpowiadający obowiązującym przepisom, w szczególności ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 roku o bezpieczeństwie żywności i żywienia (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 1448 z. zm.) oraz rozporządzeniami wykonawczymi do tejże ustawy. Realizacja dostaw odbywać się będzie w dniach od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 - 15:00 transportem i na koszt Wykonawcy do magazynu Zamawiającego sukcesywnie na podstawie informacji każdorazowo przekazywanej przez Zamawiającego w formie telefonicznej lub mailowej. Szczegółowe warunki realizacji dostaw zostały przedstawione w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4b do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowe zapotrzebowanie przedstawia formularz asortymentowy - cenowy stanowiący załącznik nr 2.2. do SWZ.