739299-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – DOSTAWA LEKÓW NR 1
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA LEKÓW NR 1
BeschreibungDOSTAWA LEKÓW nr 1 Opis: 1.Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa leków nr 1” zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załącznikach Nr 2÷2.12 (arkusz excel) do Specyfikacji (w formularzach asortymentowo – cenowych). 2.Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 r. - Prawo farmaceutyczne (Dz.U.2025.750 t.j. z dnia 2025.06.06) .Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 3. Wszystkie zaoferowane produkty musze spełniać wymogi opisane w Specyfikacji. 5.Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia opisanego w niniejszej SWZ zostaną odrzucone. Przedmiot zamówienia został podzielony na 13 pakietów (zadań/części): PAKIET NR 1 – LEKI – (Załącznik nr 2), PAKIET NR 2 – LEKI – (Załącznik nr 2.1), PAKIET NR 3 – LEKI – (Załącznik nr 2.2), PAKIET NR 4 – LEKI – (Załącznik nr 2.3), PAKIET NR 5 – LEKI – (Załącznik nr 2.4), PAKIET NR 6 – LEKI – (Załącznik nr 2.5), PAKIET NR 7 – LEKI – (Załącznik nr 2.6), PAKIET NR 8 – LEKI – (Załącznik nr 2.7), PAKIET NR 9 – LEKI – (Załącznik nr 2.8), PAKIET NR 10 – LEKI – (Załącznik nr 2.9). PAKIET NR 11 – LEKI – (Załącznik nr 2.10). PAKIET NR 12 – PŁYNY DO INFUZJI I IRYGACJI – Załącznik nr 2.11PAKIET NR 13 – PŁYNY DO INFUZJI I IRYGACJI – Załącznik nr 2.12 Zamawiający przedmiot zamówienia podzielił na 13 pakietów (zadań /części). 2.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na poszczególne pakiety (zadania, części). 3.W poszczególnym pakiecie, czyli w każdym formularzu asortymentowo – cenowym muszą być uwzględnione wszystkie pozycje. Brak jakiejkolwiek pozycji asortymentowej w danym pakiecie (Załączniku Nr 2÷2.12) spowoduje odrzucenie danej oferty przetargowej. 4.Oferty można składać do jednej lub więcej lub wszystkich pakietów (zadań, części). Wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia (umowy) i warunki realizacji zamówienia: 1.Dostawy przedmiotu zamówienia odbywać się będą sukcesywnie, stosownie do potrzeb Zamawiającego zgodnie z formularzami asortymentowo – cenowymi (załącznikami Nr 2÷2.12) w formie dostaw cząstkowych. 2.Termin wykonania przedmiotu zamówienia (umowy) odbywać się będzie przez minimalny 12 miesięczny okres od daty zawarcia umowy lub obowiązywania umowy lub do wyczerpania kwoty stanowiącej wynagrodzenie umowne. 3. Dostawy przedmiotu zamówienia odbywać się będą w dni robocze w godzinach od 8.00 do 14.00 według pisemnych zamówień składanych drogą mailową przez Kierownika Apteki Szpitalnej lub innej upoważnionej osoby. W bardzo pilnych i uzasadnionych przypadkach „na cito” zamówienia dodatkowo będą potwierdzane w formie telefonicznej. 4.W związku z zaistniałymi różnymi sytuacjami np. stanami nadzwyczajnymi, epidemii itp., mających wpływ na realizację przedmiotu zamówienia przyszłych umów, jak również w przypadku niewyczerpania asortymentu Zamawiający dopuszcza przedłużenie czasu realizacji przedmiotu zamówienia na okres nie dłuższy niż 9 miesięcy lub do wyczerpania asortymentu. 5.Minimalny termin dostawy przedmiotu zamówienia to dwa dni robocze, natomiast maksymalny termin dostawy to pięć dni roboczych od daty złożenia zamówienia (kryterium oceny ofert, opisane w Rozdziale XXII). 6.Termin dostawy jest liczony od następnego dnia roboczego po dniu złożenia zamówienia przez Zamawiającego. 7.Zamawiający ustala, że dniami roboczymi są dni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00 z wyłączeniem sobót i niedziel oraz dni określonych ustawą jako święta. 8.Termin ważności dostarczonego towaru ma wynosić minimum 9 miesięcy od daty każdorazowej, częściowej dostawy. Ewentualne krótsze terminy ważności będą każdorazowo uzgadniane z Zamawiającym. Termin, forma płatności: 1.Termin płatności – płatność za realizację cząstkową – za dostawę przedmiotu będzie dokonywana przelewem terminie od 30 do 60 dni (minimalny termin płatności 30 dni, natomiast maksymalny termin płatności 60 dni) po dostawie i otrzymaniu prawidłowo wystawionej faktury VAT (termin płatności jaki będzie obowiązywał przez okres obowiązywania umowy Wykonawca zobowiązany jest wpisać w formularzu ofertowym tj. w Załączniku Nr 1) . 2.Forma płatności – przelew. 3.W przypadku gdy termin płatności przypadnie w dzień ustawowo wolny od pracy lub sobotę, płatność nastąpi w terminie pierwszego dnia roboczego następującego po tych dniach. 4.Faktury w formie elektronicznej Wykonawca zobowiązany jest przesyłać wyłącznie na adres: apteka@cm-lancut.
Interne KennungSZP/380/31/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungDostawa leków określonych w załączniku nr 2 zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w formularzu asortymentowym cenowym
Interne KennungCześć 1
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
BeschreibungDostawa leków określonych w załączniku nr 2.1 zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w formularzu asortymentowym cenowym
Interne KennungCześć 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
BeschreibungDostawa leków określonych w załączniku nr 2.2 zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w formularzu asortymentowym cenowym
Interne KennungCześć 3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
BeschreibungDostawa leków określonych w załączniku nr 2.3 zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w formularzu asortymentowym cenowym
Interne KennungCześć 4
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
Interne KennungCześć 5
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6
BeschreibungDostawa leków określonych w załączniku nr 2.5 zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w formularzu asortymentowym cenowym
Interne KennungCześć 6
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7
BeschreibungDostawa leków określonych w załączniku nr 2.6 zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w formularzu asortymentowym cenowym
Interne KennungCześć 7
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8
BeschreibungDostawa leków określonych w załączniku nr 2.7 zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w formularzu asortymentowym cenowym
Interne KennungCześć 8
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9
BeschreibungDostawa leków określonych w załączniku nr 2.8 zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w formularzu asortymentowym cenowym
Interne KennungCześć 9
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10
BeschreibungDostawa leków określonych w załączniku nr 2.9 zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w formularzu asortymentowym cenowym
Interne KennungCześć 10
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11
BeschreibungDostawa leków określonych w załączniku nr 2.10 zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w formularzu asortymentowym cenowym
Interne KennungCześć 11
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12
BeschreibungDostawa leków określonych w załączniku nr 2.11 zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w formularzu asortymentowym cenowym
Interne KennungCześć 12
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 13
BeschreibungDostawa leków określonych w załączniku nr 2.12 zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w formularzu asortymentowym cenowym
Interne KennungCześć 13