See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa serwisowania urządzeń laboratoryjnych na potrzeby Pracowni Immunopatologii i Genetyki CSK UM w Łodzi przy Pomorskiej 251
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi serwisowania urządzeń laboratoryjnych na potrzeby Pracowni Immunopatologii i Genetyki CSK UM w Łodzi przy Pomorskiej 251. 1.1. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ tj. „Formularz asortymentowo -cenowy” oraz Załącznik 2A do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), tj. „Warunki usługi serwisowej urządzeń laboratoryjnych” 2.Pod pojęciem usługi serwisowej rozumie się przeglądy techniczne, naprawy eksploatacyjne i kontrole bezpieczeństwa, których zakres określają zalecenia producenta urządzenia, mające na celu utrzymanie urządzenia w pełnej sprawności techniczno-eksploatacyjnej, z potwierdzeniem wykonania tych czynności, wpisem do paszportu technicznego oraz wystawieniem raportu/protokołu serwisowego. 3 Zamówienie obejmuje 1 pakiet (część). Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć wyłącznie 1 ofertę na przedmiot zamówienia. 4. Oznaczenie wg Wspólnego Słownika Zamówień: 50000000-5 Usługi naprawcze i konserwacyjne. Niespełnienie choćby jednego z warunków granicznych określonych w/w Załącznikach skutkować będzie odrzuceniem oferty z postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 589871-2025
Interne Kennung: ZP/107/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET Nr 1
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 nie korzysta z prawa opcji