See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zarządzanie, prowadzenie i utrzymanie Obszaru Parkowego Avia w Świdniku
Beschreibung: Zarządca zobowiązuje się do zapewnienia prawidłowego, zgodnego z obowiązującym stanem prawnym i przeznaczeniem, funkcjonowania Obszaru Parkowego AVIA objętego projektem Zielony LOF (Lubelski Obszar Funkcjonalny), wraz z terenem przyległym zlokalizowanym na działkach nr 148/3 i nr 148/4 położonych przy Alei Lotników Polskich i ul. Strażackiej w Świdniku (dalej jako "Zielony LOF"). W ramach czynności zarządzania, prowadzenia i utrzymania Zielonego LOFu Zarządca zobowiązuje się w szczególności do: 1. Bieżącego administrowania Zielonym LOFem i jego eksploatacji zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, dokumentacją powykonawczą, kartami gwarancyjnymi, instrukcjami obsługi; 2. Wykonywania czynności i obowiązków przewidzianych w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane i przepisach wykonawczych związanych z zarządzaniem nieruchomościami; 3. Podejmowania wszelkich działań zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym uregulowanych zapisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny oraz ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy mających na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania Zielonego LOFu; 4. Podejmowania wszelkich działań w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia na terenie Zielonego LOFu w związku z sytuacjami niemożliwymi do przewidzenia na dzień zawarcia niniejszej Umowy, spowodowanymi siłami wyższymi m.in. choroby zakaźne, epidemie, działania wojenne; 5. Zapewnienia możliwości korzystania z Zielonego LOFu dla wszystkich zainteresowanych podmiotów na równych zasadach nieodpłatnie i niekomercyjnie; 6. Eksponowania i egzekwowania przestrzegania zapisów Regulaminu korzystania z Zielonego LOFu uchwalonego Uchwałą Rady Miasta Świdnik oraz regulaminów i instrukcji na poszczególne obiekty i urządzenia; 7. Zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji Zielonego LOFu, w tym w szczególności w zakresie bezpieczeństwa osób przebywających na jego obszarze oraz stałego nadzoru nad bezpieczeństwem mienia; 8. Zapewnienia stałej dostępności Zielonego LOFu oraz sprawności wszystkich instalacji, urządzeń i obiektów; 9. Zapewnienia stałej obsługi Zielonego LOFu przez osoby stosownie wykwalifikowanie w szczególności w zakresie obsługi i użytkowania instalacji, urządzeń i obiektów; 10. Zapewnienia przestrzegania instrukcji użytkowania przekazanych przez Generalnego Wykonawcę Robót oraz regulaminów i instrukcji dotyczących poszczególnych obiektów i urządzeń zarówno przez Zarządcę jak i przez wszelkie inne osoby korzystające z Zielonego LOFu; 11. Eksponowania i egzekwowania przestrzegania zapisów Regulaminu Zielonego LOFu uchwalonego Uchwałą Rady Miasta Świdnik; 12. Wykonywania bieżących napraw i prac konserwacyjnych budynków, budowli i innych urządzeń niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania obiektu o wartości nie przekraczającej 10 000,00 zł netto; 13. Zapewnienia kompleksowej dostawy mediów do obiektu i zawarcie w tym zakresie właściwych umów m.in. na dostawę energii elektrycznej, wody; 14. Zapewnienia niezbędnych usług do prawidłowego funkcjonowania Zielonego LOFu i zawarcia w tym zakresie właściwych umów, m.in. na odprowadzanie ścieków, wywóz odpadów stałych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, z częstotliwością dostosowaną do potrzeb i inne;
Interne Kennung: RIZP 271.30.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70330000 Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
5. Los
Los: LOT-0001