See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Migracja i kolokacja Data Center BGK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest uruchomienie i świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług Kolokacji tj.: • uruchomienia usługi Kolokacji wraz z przeprowadzeniem migracji sprzętu z obecnego DC2 zlokalizowanego na terenie Warszawy, • udostępnienia powierzchni technicznych i biurowych spełniających określone w dokumentacji postępowania wymagania, • udostępnienia i utrzymania łączy teleinformatycznych w celu zorganizowania przez Zamawiającego Centrum Przetwarzania Danych, • wykonania prac dostosowawczych na powierzchni alokowanej dla Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”) i Opisie przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”).
Vorherige Bekanntmachung: 740378-2025
Interne Kennung: DZPU/75/DI/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70220000 Dienstleistungen der Vermietung oder Verpachtung von eigenen Nichtwohnimmobilien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie w ramach prawa opcji (Opcja) obejmuje: a) Przedłużenie okresu obowiązywania umowy o okresy minimum 12 miesięczne, jednak nie więcej niż o 84 miesiące; b) Usługi docelowej transmisji danych o parametrach: • dla łącza Ethernet zwiększenie przepustowości z 8 x 10 Gbit/s na 8 x 40 Gbit/s; c) Dodatkowe usługi świadczone na podstawie standardowego cennika dostawcy (maksymalnie do kwoty 500 000,00 zł przez cały okres Zamówienia); d) Zapewnienie dodatkowych listew zasilających (moduły PSP) dla urządzeń Zamawiającego, umożliwiających połączenia do dwóch niezależnych obwodów zasilania - maksymalnie w 8 szafach; e) Dodatkowe połączenia szaf kablami światłowodowymi 24 pary po 12 par do każdej z wyznaczonych dwóch szaf. Zamawiający oczekuje możliwość zamówienia 10 tego typu zestawów połączeń; f) Dodatkowe doprowadzone zasilania z dwóch rozdzielnic (32 A) dla 4 szaf. Szczegółowy opis zamówienia podstawowego i opcjonalnego zawiera OPZ stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.