739456-2025 - Ergebnis
Tschechien – Kühlschränke und Tiefkühltruhen – Dodávka chladničky a mrazničky do kostní banky pro Nemocnici Rychnov nad Kněžnou
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka chladničky a mrazničky do kostní banky pro Nemocnici Rychnov nad Kněžnou
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks chladničky a 1 ks mrazničky kostní banky do Nemocnice Rychnov nad Kněžnou dle technické specifikace dle přílohy č. 2 zadávací dokumentace včetně záručního servisu v délce v rozsahu stanoveném kupní smlouvou (příloha č. 3 této zadávací dokumentace) včetně souvisejících služeb a dodávek (dále také jen „zboží“) a další povinnosti vybraného dodavatele/prodávajícího, stanovené v závazném návrhu kupní smlouvy (příloha č. 3 této zadávací dokumentace).
Interne KennungCIRI/2025/218
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené řízení nadlimitní veřejné zakázky na dodávky
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen
5. Los
LosLOT-0001