2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w powiatowych przewozach pasażerskich na terenie Powiatu Inowrocławskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest ,,Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w powiatowych przewozach pasażerskich na terenie Powiatu Inowrocławskiego” na liniach komunikacyjnych: 1) Linia A: Pęchowo – Złotniki Kujawskie – Inowrocław o przebiegu: Pęchowo - Krążkowo - Dąbrówka Kujawska - Palczyn - Pęchowo - Lisewo Kościelne - Rucewko - Rucewo - Złotniki Kujawskie - Krężoły - Tuczno - Helenowo - Turlejewo - Pławin - Radłówek - Pławin - Radłówek - Sójkowo - Sławęcinek - Inowrocław i długości 44 km; 2) Linia B: Dąbrowa Biskupia - Chróstowo – Modliborzyce – Inowrocław o przebiegu: Dąbrowa Biskupia - Chróstowo - Walentynowo - Chróstowo - Walentynowo - Chlewiska - Mleczkowo - Wola Stanomińska - Stanomin - Brudnia - Ośniszczewko - Ośniszczewo - Zagajewiczki - Zagajewice - Wonorze - Modliborzyce - Parchanie - Słońsko - Olszewice - Turzany - Dalkowo - Jacewo - Inowrocław i długości 56 km; 3) Linia C: Gniewkowo – Gąski – Inowrocław o przebiegu: Gniewkowo - Lipie - Lipionka - Gąski - Parchanki - Parchanie - Modliborzyce - Szpital - Gąski - Wierzbiczany - Ostrowo - Wierzchosławice - Skalmierowice - Szadłowice - Latkowo - Więcławice - Latkowo - Balin – Inowrocław i długości 51 km; 4) Linia D: Pakość – Kościelec – Batkowo – Inowrocław o przebiegu: Pakość - Wielowieś - Rycerzewo - Kościelec - Dziarnowo - Batkowo - Inowrocław i długości 20 km; 5) Linia E: Gniewkowo – Rojewo – Inowrocław o przebiegu: Gniewkowo - Wielowieś - Kaczkowo - Płonkowo - Płonkówko - Rojewo - Żelechlin - Liszkowo - Wybranowo - Ściborze - Dobiesławice - Ściborze - Orłowo - Kłopot - Inowrocław i długości 43 km; 6) Linia G: Inowrocław - Gniewkowo - Żyrosławice - Gniewkowo – Inowrocław o przebiegu: Inowrocław - Balin - Latkowo - Szadłowice - Wierzchosławice - Wielowieś - Gniewkowo - Lipie - Murzynko - Murzynno - Żyrosławice - Murzynno - Kawęczyn - Stare Grabie - Kijewo - Warzyn - Branno - Markowo - Lipie - Gniewkowo - Wielowieś - Wierzchosławice - Szadłowice - Latkowo - Balin - Inowrocław i długości 72 km; 7) Linia H: Broniewice - Janikowo – Inowrocław o przebiegu: Broniewice - Wierzejewice - Kołodziejewo - Dębowo - Dębina - Korytkowo - Trląg - Broniewice - Janikowo - Kołuda Mała - Kołuda Wielka - Janikowo - Węgierce - Gorzany - Kościelec - Dziarnowo - Batkowo - Inowrocław i długości 47 km; 8) Linia I: Janikowo – Góry – Inowrocław o przebiegu: Janikowo - Sielec - Kołuda Wielka - Kołuda Mała - Ludzisko - Balice - Ołdrzychowo - Góry - Ołdrzychowo - Skalmierowice - Balice - Ludzisko - Krusza Zamkowa - Inowrocław i długości 33 km, 9) Linia J: Konary – Dąbrowa Biskupia – Modliborzyce – Inowrocław o przebiegu: Konary - Pieranie - Bąkowo - Przybysław - Dąbrowa Biskupia - Stanomin - Ośniszczewko - Zagajewiczki - Wonorze - Modliborzyce - Parchanie - Marcinkowo - Turzany - Dalkowo - Jacewo - Inowrocław i długości 45 km; 10) Linia K: Inowrocław – Turzany – Komaszyce – Inowrocław o przebiegu: Inowrocław - Jacewo - Dalkowo - Turzany - Marcinkowo - Balczewo - Komaszyce - Dziennice - Dulsk - Jaronty - Trzaski - Komaszyce - Marulewy - Jacewo - Inowrocław i długości 34 km; 11) Linia L: Inowrocław – Piotrkowice – Tupadły – Inowrocław o przebiegu: Inowrocław - Tupadły - Krusza Zamkowa - Krusza Podlotowa - Żalinowo - Piotrkowice - Krusza Podlotowa - Krusza Zamkowa - Krusza Duchowna - Tupadły - Inowrocław i długości 32 km; 12) Linia M: Inowrocław – Łojewo – Góra – Inowrocław o przebiegu: Inowrocław - Sikorowo - Jaronty - Dulsk - Pławinek - Dulsk - Góra - Łąkocin - Góra - Witowy - Karczyn - Szarlej - Łojewo - Sikorowo - Inowrocław i długości 50 km; 13) Linia N: Złotniki Kujawskie - Oporówek - Inowrocław o przebiegu: Złotniki Kujawskie - Gniewkówiec - Tupadły - Broniewo - Budziaki - Żelechlin - Liszkowo - Wybranowo - Jaksice - Oporówek - Czyste - Gnojno - Inowrocław i długości 36 km; 14) Linia P: Będzitowo – Tuczno – Rybitwy – Inowrocław o przebiegu: Będzitowo - Będzitówek - Lisewo Kościelne - Jordanowo - Leszcze - Tuczno - Łącko - Rybitwy - Wielowieś - Rycerzewo - Kościelec - Cieślin – Inowrocław i długości 40 km. 2. Planowana wielkość pracy eksploatacyjnej w okresie realizacji umowy wynosi 673 591 wozokilometrów, w tym dla linii komunikacyjnej: 1) Linia A – 66 792 wozokilometry; 2) Linia B – 69 828 wozokilometrów; 3) Linia C – 63 756 wozokilometrów; 4) Linia D – 8 960 wozokilometrów; 5) Linia E – 54 395 wozokilometrów; 6) Linia G – 72 864 wozokilometry; 7) Linia H – 47 058 wozokilometrów; 8) Linia I – 33 396 wozokilometrów; 9) Linia J – 45 034 wozokilometry; 10) Linia K – 34 408 wozokilometrów; 11) Linia L – 40 480 wozokilometrów; 12) Linia M – 50 600 wozokilometrów; 13) Linia N – 45 540 wozokilometrów; 14) Linia P – 40 480 wozokilometrów.
Interne Kennung: ZP.272.1.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w powiatowych przewozach pasażerskich na terenie Powiatu Inowrocławskiego