See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie kredytu na pokrycie planowanego deficytu budżetu Powiatu Pruszkowskiego w 2025 roku oraz spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu bankowego długoterminowego w kwocie 19 500 000,00 zł (słownie: dziewiętnaście milionów pięćset tysięcy złotych 00/100) na pokrycie planowanego deficytu budżetu Powiatu Pruszkowskiego w 2025 roku oraz spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów, na zasadach określonych w niniejszej SWZ oraz załączniku A – projektowanych postanowieniach umowy, bez odrębnego wniosku kredytowego Kredytobiorcy.Okres kredytowania: 84 miesiące, tj. do 31 grudnia 2032 r.
Vorherige Bekanntmachung: 651402-2025
Interne Kennung: ZP.272.28.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu bankowego długoterminowego w kwocie 19 500 000,00 zł (słownie: dziewiętnaście milionów pięćset tysięcy złotych 00/100) na pokrycie planowanego deficytu budżetu Powiatu Pruszkowskiego w 2025 roku oraz spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów, na zasadach określonych w niniejszej SWZ oraz załączniku A – projektowanych postanowieniach umowy, bez odrębnego wniosku kredytowego Kredytobiorcy. Okres kredytowania: 84 miesiące, tj. do 31 grudnia 2032 r.