2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cloudové služby a související dodávky prostřednictvím DNS - centrální nákup
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zavedení dynamického nákupního systému pro centrální nákup cloudových služeb a souvisejících dodávek. Předmětem plnění následných veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS (DNSTendry) jsou průběžné centrální nákupy cloudových služeb a souvisejících dodávek dle aktuálních potřeb jednotlivých zadavatelů. Dle předmětu jsou jednotlivé veřejné zakázky rozděleny do 7 kategorií.
Vorherige Bekanntmachung: 789550-2023
Interne Kennung: DNS Cloud
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Podrobný postup je stanoven v zadávací dokumentaci a jejích přílohách, které jsou nedílnou součástí
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72415000 Internetseitenbetreiberdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30234000 Speichermedien, 48820000 Server, 73420000 Vordurchführbarkeitsstudie und technologische Demonstration
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vytvoření základního mechanismu datové pumpy SISTA - BigQuery
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění Konzultací technologické platformy systému SISTA se zaměřením na Kubernetes. Konzultace budou probíhat v režimu na vyžádání, tj. dle aktuálních potřeb zadavatele. Dodavatel se zavazuje k minimální měsíční alokaci zdrojů v rozsahu 20 hodin s tím, že si zadavatel vyhrazuje právo tento rozsah alokace nevyčerpat.
Interne Kennung: DNStendr č. 6 - KAT01 - Konzultace technologické platformy systému SISTA se zaměřením na Kubernetes
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software