2. Verfahren
Verfahren
Titel: DODÁVKA HYDRAULICKÉHO RÝPADLA NA PÁSOVÉM PODVOZKU
Beschreibung: Předmětem je dodávka 1ks zkompletovaného a plně vybaveného hydraulického lopatového rýpadla na pásovém podvozku včetně servisu 24/7.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43000000 Maschinen und Geräte für Bergbau und Steinbrecharbeiten, Baumaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43262000 Aushubmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/25/V00032958
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Výhrada změny dodavatele: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit Dodavatele Veřejné zakázky v průběhu plnění Veřejné zakázky. Podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového Dodavatele jsou uvedeny v části 1 ZD_Pokyny, čl. 27. Výhrady změny termínu plnění: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy, konkrétně změnu termínu plnění. Podmínky pro tuto změnu a její obsah jsou uvedeny v části 1 ZD_Pokyny, odst. 5.2.