739580-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur von Personenwagen – 4WOG.1200.2712.87.2025 Wykonanie obsług i napraw bieżących pojazdów mechanicznych na rok 2026 w podziale na 5 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel4WOG.1200.2712.87.2025 Wykonanie obsług i napraw bieżących pojazdów mechanicznych na rok 2026 w podziale na 5 części
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi polegające na wykonaniu obsług i napraw bieżących pojazdów mechanicznych na rok 2026 w podziale na 5 części: część nr 1 – Wykonanie obsług i napraw bieżących pojazdów sanitarnych, będących na ewidencji 4 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Gliwicach. część nr 2 – Wykonanie obsług i napraw pojazdów osobowych, osobowo – terenowych, mikrobusów i dostawczych. część nr 3 – Wykonanie obsług i napraw pojazdów ciężarowych i autobusów będących w ewidencji 4 WOG w Gliwicach. część nr 4 – Wykonanie obsług i napraw pojazdów osobowych, osobowo – terenowych i dostawczych w Garnizonie Bielsko – Biała. część nr 5 – Wykonanie obsług i napraw pojazdów czterokołowych i motocykli. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki: • załącznik nr 1 – Formularz ofertowy dla części od 1 do 5, • załącznik nr 2 – Specyfikacja techniczna napraw pojazdów dla części od 1 do 5, • załącznik nr 3 – Projektowane postanowienia umowy
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112100 Reparatur von Personenwagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonanie obsług i napraw bieżących pojazdów sanitarnych, będących na ewidencji 4 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Gliwicach
BeschreibungWykonanie obsług i napraw bieżących pojazdów sanitarnych, będących na ewidencji 4 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Gliwicach
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp: - Dla części 1 w wysokości do 30 % wartości brutto zamówienia podstawowego; Zamawiający skorzysta z prawa opcji w sytuacji, gdy wysokość środków przeznaczonych na realizację zamówienia podstawowego, zostanie wyczerpana, a potrzeba dotycząca realizacji usługi, która stanowi przedmiot zamówienia nie ustanie w okresie trwania umowy. W ramach prawa opcji Zamawiający zakłada, że: 1) prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach, jak zamówienie podstawowe, w czasie trwania umowy; 2) cena jednostkowa usługi w ramach prawa opcji będzie identyczna jak zamówienia podstawowego, określona w formularzu ofertowym; 3) usługa zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia podstawowego; 4) o zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę z dwutygodniowym wyprzedzeniem w formie pisemnej poprzez e-mail; 5) Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź nieprzyznania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługuje z tego tytułu żadne roszczenie, co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy; 6) w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ, 7) skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy – pisemna forma powiadomienia Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez Zamawiającego jest wiążąca dla Wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych niniejszej umowie. o którym mowa w art. 31 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z zasadami opisanymi w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącymi załącznik nr 3 do SWZ.
LosLOT-0002
Titelczęść nr 2 – Wykonanie obsług i napraw pojazdów osobowych, osobowo – terenowych, mikrobusów i dostawczych
Beschreibungczęść nr 2 – Wykonanie obsług i napraw pojazdów osobowych, osobowo – terenowych, mikrobusów i dostawczych
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp: - Dla części 2, 3, 4 w wysokości do 300 % wartości brutto zamówienia podstawowego Zamawiający skorzysta z prawa opcji w sytuacji, gdy wysokość środków przeznaczonych na realizację zamówienia podstawowego, zostanie wyczerpana, a potrzeba dotycząca realizacji usługi, która stanowi przedmiot zamówienia nie ustanie w okresie trwania umowy. W ramach prawa opcji Zamawiający zakłada, że: 1) prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach, jak zamówienie podstawowe, w czasie trwania umowy; 2) cena jednostkowa usługi w ramach prawa opcji będzie identyczna jak zamówienia podstawowego, określona w formularzu ofertowym; 3) usługa zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia podstawowego; 4) o zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę z dwutygodniowym wyprzedzeniem w formie pisemnej poprzez e-mail; 5) Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź nieprzyznania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługuje z tego tytułu żadne roszczenie, co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy; 6) w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ, 7) skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy – pisemna forma powiadomienia Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez Zamawiającego jest wiążąca dla Wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych niniejszej umowie. o którym mowa w art. 31 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z zasadami opisanymi w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącymi załącznik nr 3 do SWZ.
LosLOT-0003
TitelWykonanie obsług i napraw pojazdów ciężarowych i autobusów będących w ewidencji 4 WOG w Gliwicach.
BeschreibungWykonanie obsług i napraw pojazdów ciężarowych i autobusów będących w ewidencji 4 WOG w Gliwicach.
LosLOT-0004
TitelWykonanie obsług i napraw pojazdów osobowych, osobowo – terenowych i dostawczych w Garnizonie Bielsko – Biała
BeschreibungWykonanie obsług i napraw pojazdów osobowych, osobowo – terenowych i dostawczych w Garnizonie Bielsko – Biała
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp: - Dla części 2, 3, 4 w wysokości do 300 % wartości brutto zamówienia podstawowego; Zamawiający skorzysta z prawa opcji w sytuacji, gdy wysokość środków przeznaczonych na realizację zamówienia podstawowego, zostanie wyczerpana, a potrzeba dotycząca realizacji usługi, która stanowi przedmiot zamówienia nie ustanie w okresie trwania umowy. W ramach prawa opcji Zamawiający zakłada, że: 1) prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach, jak zamówienie podstawowe, w czasie trwania umowy; 2) cena jednostkowa usługi w ramach prawa opcji będzie identyczna jak zamówienia podstawowego, określona w formularzu ofertowym; 3) usługa zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia podstawowego; 4) o zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę z dwutygodniowym wyprzedzeniem w formie pisemnej poprzez e-mail; 5) Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź nieprzyznania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługuje z tego tytułu żadne roszczenie, co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy; 6) w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ, 7) skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy – pisemna forma powiadomienia Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez Zamawiającego jest wiążąca dla Wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych niniejszej umowie. o którym mowa w art. 31 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z zasadami opisanymi w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącymi załącznik nr 3 do SWZ.
LosLOT-0005
TitelWWykonanie obsług i napraw pojazdów czterokołowych i motocykli
BeschreibungWykonanie obsług i napraw pojazdów czterokołowych i motocykli
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp: - Dla części 5 w wysokości w wysokości do 100 % wartości brutto zamówienia podstawowego. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w sytuacji, gdy wysokość środków przeznaczonych na realizację zamówienia podstawowego, zostanie wyczerpana, a potrzeba dotycząca realizacji usługi, która stanowi przedmiot zamówienia nie ustanie w okresie trwania umowy. W ramach prawa opcji Zamawiający zakłada, że: 1) prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach, jak zamówienie podstawowe, w czasie trwania umowy; 2) cena jednostkowa usługi w ramach prawa opcji będzie identyczna jak zamówienia podstawowego, określona w formularzu ofertowym; 3) usługa zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia podstawowego; 4) o zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę z dwutygodniowym wyprzedzeniem w formie pisemnej poprzez e-mail; 5) Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź nieprzyznania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługuje z tego tytułu żadne roszczenie, co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy; 6) w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ, 7) skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy – pisemna forma powiadomienia Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez Zamawiającego jest wiążąca dla Wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych niniejszej umowie. o którym mowa w art. 31 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z zasadami opisanymi w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącymi załącznik nr 3 do SWZ.