739601-2025 - Ergebnis
Polen – Datenbanksoftwarepaket – Dostawa licencji Oracle wraz ze wsparciem producenta w ramach rozbudowy posiadanego przez Zamawiającego Zintegrowanego Systemu Zarządzania Oświatą 2.0 w Krakowie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa licencji Oracle wraz ze wsparciem producenta w ramach rozbudowy posiadanego przez Zamawiającego Zintegrowanego Systemu Zarządzania Oświatą 2.0 w Krakowie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa licencji Oracle wraz ze wsparciem producenta w ramach rozbudowy posiadanego przez Zamawiającego Zintegrowanego Systemu Zarządzania Oświatą 2.0 w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zawarta umowa.
Vorherige Bekanntmachung528166-2025
Interne KennungIT-07-1.271.20.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48611000 Datenbanksoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001