See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostarczenie wyposażenia uzupełniającego do mobilnych i stacjonarnych pracowni edukacyjnych dla KPCEN
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostarczenie wyposażenia uzupełniającego do mobilnych i stacjonarnych pracowni edukacyjnych dla KPCEN. Zamówienie zostało podzielone na 5 części: 1) Pakiet A - Druk 3D; 2) Pakiet B - Sprzęt elektroniczny; 3) Pakiet C - Mobilne pracownie; 4) Pakiet D - Roboty humanoidalne; 5) Pakiet E - Meble szczegółowy opis wyposażenia zawarty został w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ. Wszelkie niezbędne informację znajdują się w SWZ i jej załącznikach.
Vorherige Bekanntmachung: 389480-2025
Interne Kennung: ZW-I.272.58.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30232100 Drucker und Plotter, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet A - Druk 3D
Beschreibung: Szczegółowy opis wyposażenia zawarty został w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 9A do SWZ
Interne Kennung: Pakiet A
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet B - Sprzęt elektroniczny
Beschreibung: Szczegółowy opis wyposażenia zawarty został w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 9B do SWZ
Interne Kennung: Pakiet B
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet C - Mobilne pracownie
Beschreibung: Szczegółowy opis wyposażenia zawarty został w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 9C do SWZ
Interne Kennung: Pakiet C
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet D - Roboty humanoidalne
Beschreibung: Szczegółowy opis wyposażenia zawarty został w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 9D do SWZ
Interne Kennung: Pakiet D
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet E - Meble
Beschreibung: Szczegółowy opis wyposażenia zawarty został w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 9E do SWZ
Interne Kennung: Pakiet E
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel